Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknolojik ürünler ile içli dışlı bir yaşam sürerken en çok şikayet ettiklerimiz arasında, kısa ömürlü olmaları yer alıyor. Ağırlıklı olarak 24 ay garanti hizmeti sunan teknoloji firmaları, garanti süresinin hemen ertesinden ürün üzerinde olan mesuliyeti kabul etmiyor. Platin Bilgisayar Hizmetleri ise Uzman Teknik Ekibi ile her daim tüketici odaklı çalışmayı sürdürüyor. Sonuca ulaştırdığı çözümler, teknik destek ekibi tarafından garanti altına alınarak, güvenilir teknik servis olduğunu ortaya koyar.

Bu aşamalarda kullanıcının tüketici haklarını detayları ile bilmesi önemlidir. Tüketici haklarına detaylı ulaşmak adına Alo 175 Tüketici hattı ve Tüketici Hakları Web Sitesinden detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün.

 

Ücretsiz Arıza Tespiti Nasıl Olur?

-Arızalanan ürünün daha fazla hasara uğramaması için güvenliğini sağlayarak, müdahalede bulunmayın. Dikkat! Bilinçsiz yapılan müdahaleler geri dönülmez hasarlara sebebiyet verebilir.

-Ürünün model ve seri numara bilgisine erişin. Teknik ekibin hızlı geri dönüş sağlamasına katkıda bulunur.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetlerine ulaşarak, uzman ekibimize kısaca sorundan bahsedin.

-Sizler için oluşturduğu randevuya uyarak, Rize, Merkez de bulunan Platin Bilgisayar Hizmetlerine ürününüzü teslim edin. Ürününüz servis süresi boyunca Platin Bilgisayar Hizmetleri tarafından sağlanan servis sigortası altındadır.

-Alanında uzman ekibimiz sağladığı kontrol neticesinde, sizinle iletişime geçer. Sorunu ve çözüm aşamalarını detaylı olarak sizin ile paylaşır.

-Kullanıcıya gerçekleştirilecek işlemler detaylı olarak anlatılarak, donanımsal ve yazılımsal bilgiler verilir. Ürünün, teknik servis işlemleri için kullanıcı onayı alınır.

-Teknik Servis işlemleri, aksi belirtilmedikçe, 3 (üç) iş günü sürmektedir. Kullanıcı Teknik hizmetin her aşamasından haberdar edilmek ile birlikte arzu ederse Rize, Merkez de bulunan Platin Bilgisayar Hizmetlerinin yerinde gelişmeleri takip edebilir.

-Uzman ekibinin, teknik servis müdahalesi sonlandığında, çözüme kavuşturulan sorun, Platin Bilgisayar Hizmetleri tarafından garanti altına alınır.

-Arızalı ürünün son kontrolü, tüketici eşliğinde gerçekleştirilerek teslim edilir. İlk gün ki gibi olan ürünün keyfini sürmek kullanıcıya bırakılır. Platin Bilgisayar Hizmetlerine ise sunduğunu çözümün mutluluğunu yaşamak kalır.

Ücretsiz Arıza Bildiriminde bulunmak için 464 214 26 44 veya iletişim bölümünden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Platin Bilgisayar Hizmetlerinin teknik destek sağladığı hizmetler arasında; Cep Telefonu Tamiri, Playstation Tamiri, Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Tablet Tamiri yer alır. 7 gün 24 saat, güler yüzlü müşteri ilişkileri ile temasta bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın!

Platin Bilgisayar Hizmetleri yaşadığınız her türlü sorunu, çözüme kavuşturmak için yanı başınızda!

 

Ücretsiz Arıza Bildirimi