Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Tablet Tamiri

Teknolojinin çıkan son farklı tasarımdan olan tabletler, aktif işlerde çalışan bireyler için bulunmayan nimetler arasında. Ağırlıklı olarak android işletim sistemine sahip olsalar da farklı işletim sistemlerini de kullanmak mümkün. Uzun süren şarj olanağı sayesinde hareket halindeki kullanıcıların hiçbir sorun yaşamadan kullanmalarına olanak sağlıyor. Ham olarak yalnızca led ekrana sahip olan tabletler, birçok aksesuar ile birlikte opsiyonel biçim de şekillenebiliyor. Bünyesinde uzun süredir tablet tamiri ve teknik desteği hizmeti sağlayan Platin Bilgisayar Hizmetleri, birçok tablet aksesuarına da ev sahipliği yapıyor.

Küresel envantere baktığımızda tabletlerin boyutları 7 ila 13 inç arasında değişkenlik gösteriyor. Belirtilen boyutlar arasında seçimini çoktan yapmış olan kullanıcılar, kimi zaman bilinçsiz seçim yaptıklarının farkına varıyor. Bu sebeple kullanacağınız iş doğrultusunda tabletinizin boyutu da oldukça önemli.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, tablet tamircisi yetkili teknik servisi unvanı ile kısa süre içerisinde arızalı tablet sorunlarına ön keşifte bulunarak, sorun tespitinde bulunabiliyor. Kullanıcının tableti uzman ekibe teslim etmesinin ardından detaylı arıza tespitine geçiliyor. Sorunun ne olduğunu tam olarak saptayarak hızlı ve kalıcı çözümler sunmanın önünü açıyor. Tablet Teknik Servisi bölümü ile küçük kullanıcılardan, kurumsal şirketlere kadar birçok kişiye servis hizmeti sağlıyor.

Tablet Sektörünün önde gelen markaları arasında; Apple, Lenovo, Casper, Huawei, Samsung ve daha nice markının temsilciliğini üstleniyor.

Rize bölgesinin yetkili tablet servisi ve yetkili tablet satıcısı olarak, kolaylıkla orijinal parça teminini sağlıyor.  Çevre bölgelere de sağladığı perakende ve toptan hizmetler doğrultusunda, tablet sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor.

Tablet Yazılımı alanında da desteğini hiç esirgemeyerek, gelişmeler doğrultusunda üretimler yapıyor. Tablet Nasıl kullanılır? Tablet Ayarları nasıl yapılır? Tablet Arızası Nasıl Giderilir? Gibi soruları bilgi havuzuna ekliyor. Tablet hakkında soruları olan kullanıcıları birebir görüşmeler ile yönlendirerek ne tarz tercihlerde bulunmaları gerektiğine açıklık getiriyor.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, bilgi havuzuna baktığımızda, en çok karşılaşılan tablet arızaları arasında; tablet şarjının çabuk bitmesi, tablet açılmama sorunu, dokunmatik ekran arızası, tuş arızası ve yazılımsal sorunlar geliyor.

Teknik Servis tarafından gerçekleştirilen donanımsal ve yazılımsal her işlem Platin Bilgisayar hizmetleri güvencesi altındadır. Yenilenen sorunlarda, müşteri memnuniyeti aksatılmadan, çözüme kavuşturulur. Tabletiniz bizim ile güvende!

 

Ayrıca tüm soru, dilek ve şikayetleriniz için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın! Platin Bilgisayar Hizmetleri yaşadığınız her türlü bilgisayar arızası için yanı başınızda!

 

Tablet Tamircisi - Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri