Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung Ekran Kırıldı Veri Kurtarma

 

Samsung cep telefonu kullanıcılarının en çok karşılaştığı cep telefonu hasarlarının başında yer alan samsung ekran kırılma vakası, kullanıcılara zor anlar yaşatmak ile kalmıyor kimi durumlar da samsung cep telefonunun işlevini yitirmesine sebep oluyor. İşlevini yitiren samsung cep telefonları hızlı ve kalıcı teknik servis işlemlerini mecburi kılıyor. Kullanıcıların ilk aşamada cep telefonu güvenliğini sağlayıp bölgesinde yer alan yetkili samsung cep telefonu servisine ulaşması gerekiyor. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, Rize ve çevre bölgeler de yetkili samsung cep telefonu servisi unvanı ile işlemlerini sürdürmektedir. Yetkili cep telefonu servisine ulaşan kullanıcıların sorunu samsung ekran kırıldı veri kurtarma nasıl yapılır? oluyor.

Öncelikle Rize cep telefonu servisi olarak bizim kullanıcılara yegane önerimiz belirli aralıklar ile samsung cep telefonlarının yedeklerini bulut sunucu teknolojilerine veya bilgisayarlarına almaları. Bu süreçler kullanım hacminize göre değişiklik gösterebilir. Çok sık veri alışverişi yapan kullanıcılar hafatda bir yedeklemeye ihtiyaç duyabilecek iken daha az veri alışverişi yapan kullanıcılar ayda bir veri yedekleme işlemini gerçekleştirebilir. Bu sayede samsung cep telefonu sorunları ile karşılaştığınızda verileriniz her zaman ulaşılır ve güvende olacaktır.

Samsung Ekran Kırıldı Veri Kurtarma

Samsung Ekran Kırıldı Veri Kurtarma

Yine de veri yedekleme işlemini daha önce yapmadınız ve cep telefonu arızası sonucu samsung ekran kırıldı veri kurtarma işlemine ihtiyaç duyuyorsunuz. Rize cep telefonu servisi olarak birçok kez samsung ekran kırılma vakalarında bu tarz talepler alıyoruz. Bu durumlarda gerçekleştirebileceğiniz 2 (iki) seçenek bulunuyor.

1 – Veri Kurtarma Programları Kullanmak

2 – Yetkili Samsung Servisinden Veri Kurtarma İşlemi Talep Etmek

Samsung cep telefonları android işletim sistemi kullandığı için ilk aşamada android işletim sistemi içerisinde veri kurtarma programları araştırmalısınız. Birçok cep telefonu üreticisi android işletim sistemini aktif olarak kullandığından dolayı veri kurtarma programlarının hem ücretsiz hem de ücretli birçok versiyonu bulunmaktadır. Fakat bu noktada unutmamanız gereken bir nokta bulunuyor. Samsung ekran kırıldı veri kurtarma işlemi yapacağınızdan dolayı veri kurtarmayı bilgisayarınız üzerinden yapabilirsiniz. Kısacası veri kurtarma programını bilgisayarınıza indirip, bağlantı kablosu aracılığı ile cihazınızın bağlantısını sağlamalısınız.

İkinci aşamaya gelecek olursak, birinci aşamayı gerçekleştiremediğiniz için bu aşamayı seçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta bu işlem için cep telefonu servislerinin ek ücretlendirme politikası gerçekleştireceği olmalıdır. Ekran değişim işlemleri sırasında cep telefonu servisine veri kurtarma işlemi talep ettiğinizi belirtmeniz durumunda gerekli işlemleri sağlayacaktır. Kimi servisler bu işlemi gerçekleştirmemek ile birlikte Rize cep telefonu servisi olarak Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, samsung veri kurtarma işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Rize Cep Telefonu Servisi

Rize Cep Telefonu Servisi