Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung Ekran Kırıldı Ne Kadar?

 

“ samsung ekran kırıldı ne kadar ” samsung kullanıcıların en fala sorduğu sorulan başında geliyor. Fiziksel darbe sonucu hasar alan cep telefonlarının ekranları kırılıyor veya çatlıyor. Samsung cep telefonunun aldığı hasar sonucu meydana gelen kısmi veya tamamen işlev yitirme sonucu kullanıcılar soluğu samsung cep telefonu servisinde alıyor.  Tabii işin manevi kısmı bir yana bir de maddi durumu yer alıyor.

Samsung cep telefonu almanız üzerinden henüz 24 ay geçmediyse garanti kapsamı dahilinde cep telefonunuzun onarımını sağlama imkanınız bulunuyor. Fakat bir pürüz var. Samsung cep telefonu servisinin bu aşamada dikkate aldığı husus sorunun kullanıcı kaynaklı olup olmadığı. Kullanıcı kaynaklı hasarlarda genellikle cep telefonu servisleri ek ücretlendirme politikasına gidiyor çünkü üretici firmalar –samsung genel merkezi dahil- üretici kaynaklı hataları garanti kapsamına dahil ediyor. Her ne kadar kullanıcılar bu durumdan fazlasıyla şikayetçi olsa da garanti kapsamı koşullarının bu şekilde olması ve kullanıcıların cep telefonu alırken bu koşuları kabul etmiş sayılması sebebiyle işlemler bu doğrultuda uygulanıyor. Haliyle kullanıcılar işlemler gerçekleşmeden samsung cep telefonu servisine “samsung ekran kırıldı ne kadar?” şeklinde sorular sormak zorunda kalıyor.

Samsung Cep Telefonu Servisi

Samsung Cep Telefonu Servisi

Ücretlendirme politikasını belirleyen temel etmenlere değinecek olursak, orijinal samsung yedek parçası kullanmak ile yan sanayi diye tabir edilen orijinal olmayan yedek parça kullanmak arasında bir hayli büyük fark var. Orijinal samsung yedek parçası kullanarak kalıcı ve hızlı çözümler elde ederken, yan sanayi yedek parça kullanarak sadece hızlı çözüm elde edersiniz. Yan sanayi cep telefonu yedek parçaları ilk adımda ucuz ve hızlı çözüm olarak görülse de uzun vadede hem maddi hem de manevi hasarlara yol açacaktır. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri cep telefonu kullanıcılarının kesinlikle yan sanayi yedek parça ürünleri kullanmasını önermemektedir!

Peki samsung ekranı kırıldı ne kadar sorusunun yanıtını verecek olursak, bu oldukça değişken bir parametredir. Samsung modeline ve ekran özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fakat cep telefonu kullanıcılarına bir aralık belirtmek gerekir ise samsung ekran değişim ücretleri 200 ila 2.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ne yazık ki çıkan her yeni model de özellik ve boyut iyileştirmesine gidildiği için bu rakamlar yukarıya doğru ivme gösterir.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak samsung ekran değişimlerini 3 (üç) iş günü içerisinde orijinal samsung ekran parçası kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Samsung Ekran Kırıldı Ne Kadar?

Samsung Ekran Kırıldı Ne Kadar?