Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung Ekran Kırıldı Görüntü Yok

 

Son yıllarda yükselişe geçen teknoloji firmalarından olan Samsung, cep telefonu dünyasında da kalıcı yol edindi diyebiliriz. Her ne kadar Ar-Ge çalışmaları hız kesmeden devam ediyor olsa da cep telefonu kullanıcıların yoğun eleştirilerini almaktan bir türlü kurtulamıyor. Gerek yazılımsal gerek donanımsal olarak sorunlar ile karşılaşan kullanıcılar samsung cep telefonlarını sürekli cep telefonu servislerine onarım için teslim ediyor. En sık rastlanan samsung sorunlarından biri ise samsung ekran sorunu. Çoğunlukla kullanıcılar cep telefonu teknik servislerine samsung ekran kırıldı görüntü yok şikayetleri ile geliyor. Kullanıcı bilinçlendirme yazı dizimizde samsung ekran sorununa değineceğiz.

Samsung cep telefonu modellerinin gittikçe ekran boyutlarının büyümesi ile –camın fiziksel getirisi sonucu- darbe dayanım kat sayısı azalıyor. Yapılan dayanım testleri sonucu 90 cm yüksekliğinde dahi samsung ekranları üzerinde çatlama ve kırılma başlangıçları tespit edildi. (90 cm’yi gözünüzde canlandırmak için yaklaşık masanızın boyu olduğunu söyleyebiliriz.) Yüksekliği fazla olmamasına rağmen samsung ekranının hasar alabiliyor olması aslında birçok şeyin kanıtını oluşturur nitelikte. Kullanıcılar masanın üzerinden düşmesi sonucu samsung ekran kırıldı görüntü yok durumları ile karşı karşıya kalabiliyor. Ekran kırılması sonucu oluşması gereken görüntünün oluşmaması, ekran içerisinde darbe sonrası işlev yitirmesi durumu gerçekleşiyor.  Kullanıcıların yapacakları tek yol kalıyor. Yetkili Samsung Teknik Servisine başvurmak. Bu bölüme geçmeden önce lütfen kırık ekran durumunda cep telefonunuzu kullanmamaya özen gösteriniz. Kırık cep telefonu ekranı kullanımı sonucu beklenmedik sonuçlar ile karşılaşmanız mümkün.

Samsung Ekran Kırıldı Görüntü yok

Samsung Ekran Kırıldı Görüntü yok

Yetkili samsung cep telefonu servisine giderek cep telefonunuzun ön inceleme işleminin gerçekleşmesini sağlayın. Teknik servis tarafından şikayetiniz sorulduğunda samsung ekran kırıldı görüntü yok şeklinde olacaktır. Alanında uzman cep telefonu teknisyeninin incelemesi sonucu sorunun kaynağı ve gerekli görülen çözüm işlemleri tarafınıza iletilerek kullanıcı onayına sunulacaktır. Samsung cep telefonu kullanıcısının onayı sonra gerekli onarım işlemleri gerçekleşir.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak Rize ve Bölgesinde tüm Samsung cep telefonu servis işlemlerinizi 3 (üç) iş günü içerisinde sağlamaktayız. Teknik servis bölümümüzde yer alan geniş samsung yedek parça yelpazesi ile hızlı ve kalıcı çözümleri sunmaktayız.  Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Samsung Cep Telefonu ile ilgili sorunlarınız için Rize Cep Telefonu Servisinden Bilgi Edinin!

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri Samsung Cep Telefonunuza sizin kadar iyi bakar.

Samsung Ekran Kırıldı Görüntü Yok

Samsung Ekran Kırıldı Görüntü Yok