Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

 

Cep telefonlarının yaşamamızda aldığı rol yadsınamayacak seviyelere yükseldi. Yaşamımızda yanımızdan ayırmadığımız, en yakın dostumuz. Aynı zamanda en çok darbe alan teknolojik alet yine cep telefonları oldu. Bunun sonucunda kimi zaman cep telefonu ekran kırılması, kimi zaman cep telefon ekranının çatlaması olarak en sık karşılaştığımız sorunlar arasında yer alıyor. Rize bölgesinde her gün ortalama 50 cep telefonu ekranı kırılması vakası yaşanıyor. Bunun neticesinde kullanıcılar Rize’de Cep Telefonu Ekran Değişimi yapacak bir teknik servis arıyor. Çağımız teknoloji çağı olduğu için artık kullanıcılar yetkili teknik servisi dahi arama motoru üzerinden Rize’de Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi ya da Samsung Cep Telefonu Yetkili Servisi şeklinde arıyor.

Hal böyle olunca karşılarında Rize Merkez’de yer alan yetkili teknik servislerin listeler çıkıyor. Fakat bu konuda yarardan çok zarar görmeniz mümkün. Nasıl mı?

  1. Rize’de Samsung Yetkili Servisi
  2. Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi
  3. Samsung Cep Telefonu Ekranı Nasıl Değiştirilir?
  4. Samsung Yetkili Servisi Hakkında
  5. Samsung Cep Telefonu Modelleri
  6. Samsung Cep Telefonu Ekran Değişim Ücreti
  7. Samsung Yetkili Servis Hizmetini Nerede Sağlıyoruz?

 

Rize’de Samsung Yetkili Servisi

Öncelikle arama motorlarında Samsung yetkili servisini aradığınızda karşınıza çıkan sonuçlara dikkat etmenizde yarar var. Çıkan teknik servislerin öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşün. Cep Telefonu Arızasından bahsederek teknik servis işlemleri hakkında bilgi edinin. İşlem süresini ve İşlem sonrası servis parça garantisinin olup olmadığını sormayı unutmayın! Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak Samsung Yetkili Teknik Servis unvanı ile ekran kırılmaları hızlı ve kalıcı çözümlere kavuşturuyoruz. Telefonunuzun ekran kırılma ve ekran çatlama sorunları için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Rize Samsung Yetkili Servisi

Rize Samsung Yetkili Servisi

 

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, geniş yedek parça yelpazesi ile kısa sürede hızlı ve kalıcı çözüme kavuşturuyor. Öncelikle ekranı kırılan kullanıcı ile ön görüşme gerçekleştiriyor. Samsung Cep Telefonu modelini öğrenerek hızlıca envanterini kontrol ediyor. Cep telefonu servisi bölümü, form karşılığı cep telefonunu teslim alıyor ve teknik servis işlemlerine hızlıca başlıyor. Ardından ekranı değiştirilen cep telefonu kullanıcı eşliğinde son kontrollerinden geçiyor. Kullanıcı onayı alınarak, samsung cep telefonu kullanıcıya teslim ediliyor. Peki Samsung Cep Telefonun ekran değişimi ne kadar sürer? Diye düşünüyor olabilirsiniz. Sıralanan bu işlemler size uzun gibi gelebilir fakat tüm bu işlemler en geç 3 (üç) iş günü içerisinde çözüme kavuşturuyor.

 

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

 

Samsung Cep Telefonu Ekranı Nasıl Değiştirilir?

Samsung cep telefonu yetkili servise teslim edilir. Alanında uzman teknik servis elemanı kendi bölümünde cep telefonu ile çalışmaya başlar. Samsung cep telefonu arka kapağı ısıtılarak, sökülür. Ardından iç kasanın rutin temizlik işlemleri gerçekleşir. Cep telefonun köşe bölgelerinde bulunan vidalar sökülür. Ardından iç kasa bölümü açılır. Rutin temizlik işlemine devam edilir. Ardından Samsung Cep Telefonu yedek parçası test edilir. Yedek Ekran parçasının çalıştığı onaylanır. Kırık cep telefonu ekranı, iç kasadan sökülerek, yeni samsung telefon ekranı monte edilir. Devamında iç kasa parçaları birleştirilir ve vidaları monte edilir. Tamamen onarılan cep telefonunun son kontrolleri eğitimli teknik servis elemanı tarafından kontrol edilir. Kullanıcı arzu ederse kırılmaz cep telefonu ekranı montaj işlemine geçilir. İşlem sonuçlandırılarak, cep telefonu özenle paketlenip, kullanıcısını beklemeye koyulur.

 

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

Samsung Yetkili Servisi Hakkında

Rize Merkez’de bulunan Platin Bilgisayar Hizmetleri kurulduğu günden bu yana güvenilir cep telefonu tamircisi olarak tanınıyor. Müşterileri ile oluşturduğu manevi bağ ile teknoloji alanındaki gelişimini sürdürüyor.

Sadece ekran değişimi değil daha birçok samsung cep telefonu arızasını çözüme kavuşturmayı ilke haline getirmiştir. Samsung soket arızası, samsung tuş arızası, samsung batarya değişimi gibi birçok soruna çözüm üretir.

Cep Telefonu Teknik Servisi bölümünde yer alan teknisyenlerinin samsung sertifikalı tekniker unvanına sahip olmasıyla gurur duyarak hizmet sağlıyor. Yılın belli dönemlerinde Teknikerlerine yeni teknolojiler ışığında eğitim hizmeti sağlamayı ihmal etmiyor.

Platin Bilgisayar Hizmetleri İle Cep Telefonunuz Emin Ellerde!

Samsung Cep Telefonu Modelleri

Ekran kırılması ve ekran çatlaması sorunları arasında değişimini gerçekleştirdiğimiz samsung cep telefonu modellerinden bazılar; Galaxy S10 5G, Galaxy S10+, Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy Note9, Galaxy S9+, Galaxy S9, Galaxy Note8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy Note5, Galaxy S6 edge, Galaxy S6, Galaxy A50, Galaxy A20, Galaxy A10e, Galaxy A10, Galaxy A5 ve daha nice samsung modeli ekran değişimini hızlı ve kalıcı bir şekilde sağlıyoruz.

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişim Ücreti

Samsung cep telefonu ekranlarının değişim ücretleri modelden modele farklılık göstermektedir. Size daha hızlı ve kalıcı bir çözüm bulabilmemiz adına 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Samsung Yetkili Servis Hizmetini Nerede Sağlıyoruz?

Rize’nin Merkez bölgesinde bulunan Platin Bilgisayar Hizmetleri Çarşı Mahallesi, Kanburoğlu Sokak, Numara: 1/C ‘ de yer alıyor. Her türlü cep telefonu talebiniz için sizleri teknik servisimizde misafir etmekten onur duyarız.

Platin Bilgisayar Hizmetleri Rize’nin; Merkez, Çayeli, Ardeşen, Pazar, Fındıklı, Kalkandere, Güneysu, İyidere, İkizdere, Derepazarı, Çamlıhemşin, Hemşin ilçelerine 7 gün 24 saat güler yüzlü ekibiyle teknik hizmet sağlamaya aralıksız devam etmektedir.

 

Haydi Gelin Samsung Cep Telefonları hakkında tüm teknik bilgiyi bizden öğrenin.

 

Rize Samsung Yetkili Servisi

 

 

Yorum Yapmak İster misiniz?