Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır?

 

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır? Başlığı ile kullanıcı bilgilendirme yazılarımıza devam ediyoruz. Mobil cihaz anakart sorunlarına odaklandığımız son yazılarımız dahil olmak üzere bu yazımızda bazı ipuçlarına değineceğiz. Detaylara girmeden önce samsung anakart bilgilendirme serisinin diğer yazılarına göz gezdirmeniz  faydalı olacaktır. Samsung anakart sorunları bilgilendirme serisi;

  1. Samsung Anakart Tamiri
  2. Samsung Anakart Değişimi
  3. Samsung Anakart Arızası
  4. Samsung Anakart Ne Kadar?

Daha önce bilgilendirme yazılarımıza göz gezdirmediyseniz, bilgi edindikten sonra yazıyı okumaya devam etmeniz verim almanızı kolaylaştıracaktır.

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır? Sorusuna gelecek olursak öncelik ile anakartın cep telefonunun hangi bölümünde bulunduğunu bilmeniz sağlıklı olacaktır. Mobil cihazlarda anakart –istisnalar olmak ile birlikte- cihaz bataryasının dış bölümünde bulunur. Kısaca bataryadan artan bölümlerde anakart bölümü monte edilmiştir. Çoğunlukla anakart L biçimindedir.  Yetkili samsung teknik servisi anakart sorunu yaşadığınızda bu bölüme müdahale edecektir.

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır?

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır?

Cep telefonumda herhangi bir sorun yoktu aniden işlevini yitirdi kimi şikayetlerin büyük kısmı anakart sorunu ile sonuçlanmaktadır. Kimi zaman bir kısa devre ile kimi zaman ise sıvı teması ile dahi anakart sorunları meydana gelebilmektedir. Cep telefonu kullanıcısı her ne kadar cep telefonunu sorunlara karşı özen ile koruyor olsa da anakart sorunu ile karşılaşabilir. Eğer telefonunuzun herhangi bir darbeye veya yazılımsal müdahaleye maruz kalmadıysa sorununuz anakart sorunu olabilir. Bu ipuçlarından bir tanesidir.

Bunun ile birlikte cep telefonunuza bir sıvı müdahalesi meydana geldiyse anakart sorunu yaşamanız kuvvet ile muhtemeldir. Sıvı anakart içerisine sızarak işlevini yitirmeye sebep olacaktır. Bu gibi durumlarda kesinlikle müdahale de bulunmadan en yakın yetkili samsung servisine başvurmanız sizin ve cep telefonunuz için olumlu etki yaratacaktır.

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır ipuçlarından bir diğeri ise kullanılan yan sanayi cep telefonu ürünleridir. Kullanıcılar orijinal şarj ve aktarım kablolarının ücretlerinden dolayı çoğunluk ile yan sanayi diye nitelendirdiğimiz orijinal olmayan ürünler satın almaktadır. Bu ürünler uzun vadede cep telefonuna kalıcı hasarlar vermektedir. Bunların başında ise anakart sorunu gelmektedir.  Bu sebep ile cep telefonlarında kullanacağınız aksesuarları muhakkak orijinal üretici ürünleri arasından tercih etmelisiniz. Aksi halde cep telefonu sorunlarının bir çoğu ile karşılaşma olasılığınız orijinal ürün kullanan kullanıcılara oran ile 2 (iki) kat artmaktadır. Samsung anakart sorunlarınız için detaylı çözüm üretebilmemiz için bizimle 464 214 26 44  numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek iletişime geçebilirsiniz.

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır?

Samsung anakart yanması nasıl anlaşılır?

Rize Samsung Anakart Tamiri

464 214 26 44