Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung Anakart Sorunu

 

Samsung anakart sorunu mobil cihaz kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlar arasında geliyor. Bu sorunu her ne kadar yetkili servis danışmanlığında çözmeniz gerekiyor olsa da arıza hakkında bilinçlenmek yararınıza olacaktır. Samsung anakart sorunu üzerine kullanıcı bilinçlendirme amaçlı oluşturduğumuz makalelere göz atmanız yararlı olacaktır.  Diğer yazılarımıza hızlıca göz gezdirmek için;

  1. Samsung Anakart Arızası
  2. Samsung Anakart Değişimi
  3. Samsung Anakart Fiyatı
  4. Samsung Anakart Tamiri
  5. Samsung Anakart Yanması Nasıl anlaşılır?

Samsung anakartları üzerine genel bilgiyi edindikten sonra yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Telefonunuzda yer alan kamera, hafıza kartı ve ram gibi bölümler anakarta bağlıdır. Anakartınızda gerçekleşen arıza sonucu samsung cep telefonu işlevini yitirir. Bu gibi işlev yitirmelerinde cep telefonu kullanıcılarının birçoğu paniğe kapılmaktadır. Yapılması gereken ise size en yakın yetkili samsung cep telefonu servisini tespit etmektedir.

Anakart sorununun sebepleri arasında kimi zaman kısa devre kimi zaman ise sıvı teması ile meydana gelebilmektedir. Kesin bilgi verebilmek için teknik servis incelemesi gerekir. Samsung Cep telefonunuzun ön inceleme işlemlerini gerçekleştirmek için  464 214 26 44  numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek iletişime geçebilirsiniz.

Samsung anakart sorunu çözümü sıkça gerçekleşen bir sorun olsa da onarım süresi oldukça kısa sürüyor. Yetkili servisin envanterinde bulunması sonucu 2-3 iş günü içerisinde anakart değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (Samsung Anakart Değişimi işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.)

Anakart değişim konusuna detaya girmeden değinmek gerekir ise alanında uzman cep telefonu teknisyenlerinin müdahalesi zaruridir. Bilinçsizce yapılacak müdahaleler cep telefonunuzda kalıcı hasarlara sebebiyet verebilir.

Samsung Anakart Sorunu

Samsung Anakart Sorunu

Rize Samsung Anakart Sorunu

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak alanında uzman cep telefonu teknisyenleri ile sağladığımız onarım işlemlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Rize ve çevre bölgelerde yer alan tüm cep telefonu sorunlarını 3 iş günü içerisinde kalıcı çözüme kavuşturuyoruz.

Rize ve çevre bölgelerde karşılaştığınız anakart arızaları için tarafımıza başvurarak danışmanlık ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Rize cep telefonu servisi unvanı ile onarım işlemlerimize devam eder iken saha uzmanlarımız cep telefonu onarım ana dalında eğitimlerini bir yandan devam ettirirken bir yandan onarım işlemlerini sürdürüyor. Bu sayede güncel sorunları dahi en kısa sürede kalıcı yol ile çözüme kavuşturuyor.

Rize cep telefonu servisi işlemleriniz için  464 214 26 44  numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Anakart Sorunu

Samsung Anakart Sorunu

Rize Samsung Yetkili Servisi – Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri

464 214 26 44