Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Samsung Anakart Ne Kadar?

 

Samsung anakart ne kadar? Sorusunu tarafımıza çokça sorulan sorular arasında geliyor. Her ne kadar bu soruya kesin bir cevap vermek için bizzat samsung cep telefonu ile ön inceleme işlemi yapmamız gerekiyor olsa da Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak anakart ücretleri adına birkaç konuya değinmeye çalışacağız.

Yazımızın detaylarına geçmeden önce samsung anakart sorunları hakkında önce ki kullanıcı bilinçlendirme yazılarımızı okumanızı şiddetle önermekteyiz. Bu sayede anakart sorunu hakkında genel bilgi edinmiş olabileceksin. Samsung Anakart sorunu ile ilgili diğer makalelerimizi okumak için;

  1. Samsung Anakart Arızası
  2. Samsung Anakart Değişimi
  3. Samsung Anakart Tamiri

Samsung mobil cihazınızın anakart sorunu yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu yol ile samsung anakart ne kadar? Sorunuza yanıt arıyorsunuz.  Öncelikle her ne kadar bilinçli kullanıcı olarak önce ki yazılarımızda bahsettiğimiz işaretleri takip ederek kimi sonuçlara varmış olsanız da sorun tespitinin yetkili samsung servisi tarafından yapılması mecburidir. Samsung cep telefonu servis işlemlerinin ne olduğunu ve nasıl takip edilmesi gerektiği ile ilgili detaylı bilgiye kullanıcı bilinçlendirme yazı dizisinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Anakart Ne Kadar?

Samsung Anakart Ne Kadar?

Yetkili samsung servisi gerekli incelemeleri tamamladıktan sonra cep telefonunuzun anakart sorunu olduğunu belirtti. Bu aşamada kesinleşen sorun ile birlikte cep telefonu kullanıcısında zihninde ücret sorularını sormaya başlayacaktır. Eğer cep telefonu garanti kapsamı devam ediyor ve cep telefonu sorunu, kullanıcı hatası barındırmıyor ise yetkili samsung servisi sizden herhangi bir ücret talep etmeden onarım işleminizi gerçekleştirecektir. Fakat garanti süreniz doldu ya da mobil cihaz sorunu kullanıcı kaynaklı ise ne yazık ki yetkili servis bu yol ile sizden ücret talep edecektir. Bu ücret samsung anakart ücreti ve onarım işlem ücretini içerisinde barındırır. 300 ila 3000 arasında ücret aralığı bulunmaktadır.

Cep telefonu kullanıcıları artan mobil cihaz onarım ücretleri ile birlikte yan sanayi ürünlere talebi artırmışlardır. Fakat burada kullanıcıların kısa vadede ücretten kar ettiklerini düşünseler de uzun vadede hem maddi hem manevi zarar ile baş başa kalarak yıpranmaktadır. Rize cep telefonu servisi olarak mobil cihaz ve diğer teknoloji onarım işlemlerinde kullanıcılara yalnızca orijinal yedek parça tercih etmelerini öneriyoruz. Unutmayın sorunsuz bir cep telefonuna sahip olabilmek için doğru ve yerinde müdahalelere ihtiyacınız vardır. Gelin birlikte cep telefonu sorunlarınızı çözelim. Detaylı bilgi için 464 214 26 44  numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

RİZE CEP TELEFONU SERVİSİ

464 214 26 44

Samsung Anakart Ne Kadar?

Samsung Anakart Ne Kadar?