Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Rize Playstation 5

 

Uzun zamandır beklenen Playstation 5 Rize’ye Platin Bilgisayar Hizmetleri Vasıtası ile geliyor! Playstation seri halinde 4’e kadar gelir iken inanılmaz özellikleri ile Playstation 5 versiyonunu piyasaya sürüyor. Raflarda yerini almasından itibaren Dünya ile eşzamanlı olarak Türkiye ve Rize’de de satışı gerçekleşecek. Kullanıcı bilinçlendirme yazı serimizin bu konusunda Playstation 5 üzerine yoğunlaşacağız. Playstation 5 özellikleri neler? Playstation 5 ne zaman çıkacak? Rize Playstation 5 Satışını kim yapıyor? Rize’de Playstation Teknik Servisi ve Rize’de Playstation 5 nasıl satın alabilirim? Playstation 5’in tasarımı nasıl olacak? Gibi sorulara cevap arıyor olacağız. Haydi Başlayalım.

  1. Rize Playstation 5
  2. Playstation Serisi
  3. Playstation 5 Özellikleri
  4. Playstation 5 Tasarımı
  5. Playstation 5 Hakkında
  6. Playstation 5 Fiyatı Ne Kadar?
  7. Rize Playstation 5 Satışı
  8. Rize Playstation 5 Teknik Destek
  9. Playstation Oyunları

Playstation Serisi

Sony, oyun konsolu pazarına günümüze kadar toplam 4 adet ürün geliştirdi. Bu ürünler sırası ile playstation, playstation 2, playstation 3 ve playstation 4. Serinin ilk çıkan modeli dışında diğer 3 modeli piyasada bulmak mümkün. Oyunseverlerin unutmaması gereken ürün geliştikçe katlanan grafik ve hız kalitesinin artışı.

Playstation 4 ile herhangi bir deneyimi olmuş bir oyunseverin Playstation 2 ile zaman geçirmesi pek mümkün gözükmüyor.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, Playstation, Playstation 2, Playstation 3 ve Playstation 4 ürünleri üzerinde teknik destek ve onarım hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yaşadığınız tüm sorunlarda bizler ile iletişime geçerek hızlı ve kalıcı çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Playstation 5

Rize Playstation 5

Playstation 5 Özellikleri

Sevgili oyunsever öncelikle unutmaman gereken bir şey var; Playstation 5 lansmanı bu yazımız yayınlanır iken henüz yapılmadı. Belki sen bu yazıyı okurken yapılmış olacak. Ama merak etme seni bu durumdan haberdar edeceğiz.

Alınan ilk ipuçlarına bakacak olursak, Playstation 5 işlemci gücünü AMD’nin 3. Nesil Zen teknolojisinden alacak. Grafik kartında ise Yine AMD menşeili Radeon Navi kullanarak, 4K kalitesinde oyun keyfi sunmayı ilke haline getirmeyi amaçlıyor. Işık efektlerinde Ray Tracing teknoloji kullanarak grafik detaylarını üst seviyeye çıkarıyor. Ses tarafına bakacak olursak yine AMD menşeili bir ses kartı kullanacaklarının sinyalini veriyor. İpuçları ile yapılan karşılaştırmalarda son modeli olan Playstation 4’den tam 4 kat daha hızlı olacağı öngörülüyor.

Sen de Playstation 5 ailesinin en ön saflarında yer almak ister misin? Rize Playstation 5 için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Playstation 5

Rize Playstation 5

Playstation 5 Tasarımı

Sony tarafından henüz resmi açıklama olmamasından dolayı sanal ortamda bir sürü Playstation 5 tasarımı yer alıyor. Geçmiş tasarımlarına göz gezdirdiğimizde ise Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak fütüristik tasarımlarının devamının geleceğini öngörüyoruz. Unutmayın, teknoloji çağının getirisi ile yaşamımızdaki tüm tasarımlar fütüristik manifesto üzerinde ilerliyor. Playstation 2 den başlayarak Playstation 3 ve Playstation 4 modellerinde çağının ötesinde fütüristik tasarım ilkesini uygulayan Sony, yeni çıkacak olan Playstation 5 modelinde de fütüristik bir tasarım uygulayacaktır.

Siz değerli oyunseverleri yanlış yönlendirmemek adına internet ortamında yer alan Playstation 5 tasarımlarını paylaşmayı kurumsal ilkelerimize uygun görmüyoruz. Üzülme Playstation 5 lansmanı gerçekleşince Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri detayları sizinle ilk paylaşan olacaktır.

**Fütüristik tasarım hakkında görüşümüzü desteklemesi adına geçmiş modellerin tasarımını sizler ile paylaşmak isteriz.

Rize Playstation 5

Rize Playstation 5

Playstation 5 Hakkında

Eurogamer’ın hazırladığı Playstation 5 içeriğine göz atmaya ne dersin? Video içeriğinde ilk belirtilen konulardan biri Playstation 5’in 2020 yılı sonunda piyasaya sürüleceği şeklinde. Sony resmi web sitesinden kolaylıkla bu bilgiyi teyit edebilirsiniz. (Sony Playstation resmi web sitesi duyurusu için linke tıklayabilirsiniz.

Aynı zamanda oldukça rağbet gören oyunların Playstation 5 modeli içinde ne zaman ve nasıl piyasaya sürüleceği yönünde çeşitli bilgi ve öngörüler bulunuyor. Video içerik içerisinde de yer alan oyun fragmanları ile oyun konsolunun gerçekçiliği fikir edinebilirsiniz.

Dualshock 5 Teknolojisi

Playstation 5’in kontrol alanında Dualschock 5 teknoloji kullanılacak. Peki Dualshock 5 nedir? Dualshock teknolojisi Sony’in oyun konsolu kullanımı sırasında kullanıcıların en gerçekçi fiziksel geribildirim alması için oluşturulmuş olan sisteme verilen isimdir. Piyasaya sürülecek olan Playstation 5 versiyonunda dualshock 5 tetik tuşlarının kullanılacağı açıklandı. Basına ilk sızan görüntüler arasında Dualshock 5’in LCD bir ekrana sahip olması göze ilk çarpanlar arasında yer alıyor.

Bunun ile birlikte bir önceki versiyonu olan Dualshock 4’ün fiyatı 400 lira düzeyinde iken Dualshock 5’in fiyatının bir üst bantta yer alacağı gelen ilk bilgiler arasında!

Rize Playstation 5 - Dualshock 5

Rize Playstation 5 – Dualshock 5

Rize Playstation 5 Fiyatı Ne Kadar?

Rize Playstation 5 fiyatı ürün henüz piyasaya çıkmadığı için ne yazık ki netleşmedi. Her ne kadar forumlarda çeşitli fiyat tahminleri yer alsa da oyunseverleri yanlış yönlendirmemek adına bir bilgi vermeyi doğru bulmuyoruz.

Detaylı bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Playstation 5 Satışı

Playstation 5 piyasaya sürüldüğü günden itibaren Rize Playstation 5 Satışı da başlayacak. Geçmiş Playstation modellerinde olduğu gibi Playstation 5 modelini de Rize ve çevre bölgelerde Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri güvencesiyle edinebilirsiniz. Aynı zamanda Playstation 5 modeli için teknik desteği de Rize Platin Bilgisayar Hizmetlerinin alanında uzman teknik ekibinden edinebilirsiniz.

Rize Playstation 5 satışı sırasında size teslim edilecekler arasında oyun konsolu, adaptörler, oyun kolu ve bilgilendirme kitapçıları yer alacaktır. Satın alma işlemi sırasında ve sonrasında aklınıza takılan ya da yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Rize Playstation 5 Teknik Destek

Rize ve çevre bölgelerde yer alan oyunseverler, yaşadıkları sorunda geçmişte olduğu gibi şimdi de Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri tercih edebilecek. Rize Platin Bilgisayar hizmetleri alanında uzman kadrosu ve üretici firma ile olan ilişkileri çerçevesinde Playstation 5 onarım ve bakım işlemlerini üstlenebilecek.

Sony’nin üreticisi olduğu Playstation serilerinde yaşadığınız arıza ve bakım durumları için Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Playstation Oyunları

Playstation oyun konsolu üzerinde belirtilemeyecek kadar çok sayıda oyun üretilmiş ve üretilmeye devam etmektedir. Orijinal Playstation oyunlarına ulaşmak için envanterimizde bulunan geniş skala içerisinden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. (Playstation oyunları üzerine kullanıcı bilgilendirme yazı serisi üzerine bir makale en kısa sürede eklenecektir.)

Playstation oyunları hakkında detaylı bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Playstation 5

Rize Playstation 5

Oyun Keyfinizi Sorunsuz yaşamak için Rize Platin Bilgisayarı Tercih Edin!

Keyifli Oyunlar!

464 214 26 44

 


 

Kullanıcı Bilgilendirme Serimizin Diğer Makalelerini Okumaya Ne Dersin?

Rize Cep Telefonu Yedek Parça

Rize Huawei Servisi

Playstation 4 Soru-Cevap

Rize Samsung Cep Telefonu Servisi

Rize İphone Servisi