Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Rize İphone Servisi

Rize İphone Servisi unvanı ile kurulduğu günden bu yana binlerce cep telefonu kullanıcısına hizmet sağlayan Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, piyasaya sürülen her yeni iphone modeline karşı destek ve onarım bilgilerini güncelleyerek hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor. İhtiyacınız olan iphone danışmanlık ve teknik servis işlemleri için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz. Kullanıcı Bilinçlendirme yazı dizisi kapsamında bu makalemizde göreceğiniz konu başlıkları şu şekilde;

 1. Rize İphone
 2. Rize İphone Servisi
 3. Rize İphone Servis İşlemleri
 4. Rize İphone Garanti Kapsamı Nedir?
 5. Rize Yetkili İphone Servisi
 6. Rize Yetkili İphone Servisi Nasıl Bulabilirim?
 7. Teknik Servis Garantisi Neden Önemlidir?
 8. Rize İphone Yedek Parça

Rize İphone

Apple 1976 yılında kurulduğunda her ne kadar bilgisayar üretim amacıyla ortaya çıkmış olsa da günümüzde en çok iphone cep telefonları ile anılıyor. Son olarak iphone 11 serisini çıkaran Apple fiyat politikası ile kullanıcıların ne yazık ki farklı markalara yönelmesine sebep oluyor. Bunun önüne geçmek için çeşitli kampanyalar ve yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına geçse de ürün fiyatları alım oranları etkileyen etmenlerin en başında geliyor. Apple’ın güncel ürün listesine bakacak olursak Mac, İphone, İpad, TV ve Music servisini görmekteyiz.

Rize İphone Servisi

Rize İphone Servisi

Rize İphone Servisi

Rize ve çevre bölgelerde yaşadığınız iphone sorunları için Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı teknik servis ekipmanları ile mobil cihazınız üzerinde gerekli işlemleri hızlıca gerçekleştirerek sorun ve çözüm önerileri üzerinde sorun yaşamadan sonuçlar alabilirsiniz. Ardından alanında uzman cep telefonu teknisyenleri ile yaşadığınız sorunlara karşı hızlı ve kalıcı çözümler talep edebilirsiniz.

Onarım ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz iphone modelleri arasında; iphone 11 pro, iphone 11 pro max, iphone 11, iphone xs, iphone xs max, ihpone xs, iphone xr, iphone x, iphone 8, iphone 7 ve diğer iphone modelleri yer alıyor.

Rize İphone Servisi

Rize İphone Servisi

Rize İphone Servis İşlemleri

Arızalanan iphone mobil cihazınızı güvenli hale getirerek Rize Merkez’de bulunan Rize Platin Bilgisayar Hizmetlerine teslim ederek servis işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Rize İphone Servisi işletmesinde öncelikle arıza kayıt formu doldurarak görevliye teslim etmelisiniz. Ardından teknik servis görevlisi mobil cihazınızı alanında uzman cep telefonu teknisyenine, arıza kayıt formu ile, teslim ederek ön inceleme işleminin başlamasını sağlayacaktır. Ön inceleme işlemlerinin tamamlanması ile birlikte cep telefonu teknisyeni sorunun temel nedenini ve çözüm yöntemini size bildirerek işlemlerin devam için onayınıza başvuracaktır. Cep telefonu kullanıcısının işlemlerin devamı için onay vermesinin ardından ayrıntılı teknik servis işlemlerine geçilir.

Ayrıntılı teknik servis işlemleri sırasında öncelikle cep telefonunuzun seri numarası üzerinden garanti süresi ve kapsamı kontrol edilir. Garanti süresi devam ediyor ve gerçekleşen arıza garanti kapsamını içine alıyor ise mobil cihazınız ücretsiz onarılarak tarafınıza teslim edilir. Detaylı bilgiyi yazının ilerleyen kısımlarında değineceğiz.

Onarım işlemlerine geçilir iken sorun donanımsal ise ve parça değişimi gerçekleşecekse orijinal iphone yedek parçası kontrol edilir. Envanter içerisinde yer almıyor ise hızlıca temin edilerek işlemlerin aksaması engellenir. Ardından cep telefonu teknisyeni gerekli onarım işlemlerini tamamlayarak, mobil cihazın son kontrollerini gerçekleştirir. Cihazın sorunsuz bir şekilde çalıştığını onaylayarak cep telefonu kullanıcısına geri bildirim sağlanır.

Rize Yetkili İphone Servisi

Rize Yetkili İphone Servisi

Rize İphone Garanti Kapsamı Nedir?

Üretici firmalar mobil cihazlar üzerinde 24 aylık süre zarfında garanti süresi tanımlar. Bu süre içerisinde mobil cihazınızın arıza durumlarında ücretsiz onarım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken nokta arızanın garanti kapsamında yer almasıdır. Arızanın kullanıcı kaynaklı gerçekleşmesi ne yazık ki çoğu durumda ücretsiz onarım işlemlerinin dışında kalmasına sebep olur.

Not: Garanti Kapsamında teknik servis işlemi gerçekleştirebilmek için Rize Yetkili İphone Servisine başvurmanız gerekmektedir.

Rize Yetkili İphone Servisi

Apple marka iphone cep telefonunuzun garanti kapsamında kalması için onarım işlemlerini Rize Yetkili İphone Servisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.  Onarım işlemlerinin lisanslı apple servisleri dışında gerçekleşmesi sonucu mobil cihazınız bu tarihten sonra garanti kapsamı dışında kalabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için onarım işlemlerinizi Rize Yetkili İphone Servisinde gerçekleştirerek uzun vadede kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Neden Rize yetkili iphone servisi tercih etmeliyim sorusunun bir başka nedenine değinecek olursak yetkili cep telefonu servisleri resmi sistem üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek genel merkezin gerçekleşen tüm adımlardan bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bu sayede teknik servis işlemleri sırasında yaşayabileceğiniz tüm sorunlar karşısında genel merkez işlemlerin arkasında durarak kullanıcı dostu tavır ortaya koyuyor.

Rize Yetkili İphone Servisi Nasıl Bulabilirim?

Rize yetkili iphone servisini bulabilmek için öncelikle Apple resmi internet sitesini ziyaret etmeli veya mobil cihazınız ile gelen evrakları karıştırarak işe başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta Rize Yetkili İphone Servisi zaman içerisinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebep ile en güncel bilgiyi Apple resmi internet sitesi içerisinde teknik servisler bölümünden edinebilirsiniz. Ardından size en yakında teknik servisin açık adresini not alarak işletmeyi ziyaret edebilirsiniz.

Not: Kimi cep telefonu servisleri randevu sistemi ile çalıştığından dolayı onarım işlemi öncesi teknik servisten randevu almanız gerekebilir. Detaylı bilgiyi edinmek için Rize yetkili iphone servisini arayarak edinebilirsiniz.,

Rize Yetkili İphone Servisi

Rize Yetkili İphone Servisi

Teknik Servis Garantisi Neden Önemlidir?

Mobil cihazınız teknik servis işlemleri sırasında beklenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda teknik servis garantisinin bulunması adeta bir sigorta işlevi görür. Rize İphone Servisi olan Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri bu sebep ile onarım işlemleri sırasında ve sonrasında mobil cihazınızın teknik servis garantisi altında hizmet görmesini sağlar. Bu sayede işlemler sırasında ve sonrasında yaşayacağınız sorunlarda ücretsiz onarım işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Teknik Servis işlemleri sonrası yaşanacak aksaklıklar için lütfen servis arıza tutanağını bu süre zarfında saklayınız. Teknik servis bu gibi durumlarda tutanağı tekrar görmeyi talep edebilir.

Rize İphone Servisi

Rize İphone Servisi

Rize İphone Yedek Parça

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri cep telefonu kullanıcılarına hizmet vermenin yanı sıra bölgesinde en çok tercih edilen Rize İphone servisi unvanı ile diğer teknik servis işletmeleri ile ortak projeler yürütmektedir. Böylece çevre bölgelerde teknik servis işletmelerinin ihtiyaç duyduğu yedek iphone parçalarını temin ederek diğer servislerinde hızlı ve kalıcı hizmet sunmasını sağlamaktadır. Bunun ile birlikte teminini sağladığı tüm iphone yedek parçaları orijinaldir. Yan sanayi nitelemesi ile üretilen donanım ürünlerinin kullanılmasını tasvip etmemek ile birlikte bu tarz ürün tedariğinde bulunmamaktadır.

İhtiyacınız olan İphone Yedek Parçaları için Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri ile iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

 

Bilinçli Cep telefonu kullanıcısı kapsamında sizler için oluşturduğumuz yazı dizisinden önerilerimiz;

 1. İphone Ekran Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım?
 2. İphone Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım?
 3. İphone Ekran Kırıldı Garanti Kapsamında mı?
 4. İphone Tamir Yapıyor mu?

 

 

Sizde ihtiyacınız olan iphone destek ve onarım işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın Mutlu Cep Telefonu Kullanıcıları, Tecrübeli Teknik Servise İhtiyaç Duyar!

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri

464 214 26 44