Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Rize Huawei Servisi

Rize Huawei servisi unvanı ile bulunduğu Rize Merkez’de kurulduğu günden bu yana hizmet veren Platin Bilgisayar Hizmetleri güncel soru ve sorunlara gerekli geri bildirimleri vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz Huawei teknik destek hizmetleri için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz. Huawei cep telefonları üzerine kullanıcı bilinçlendirme yazımızın bu bölümünde okuyabileceğiniz başlıklar şu şekilde;

  1. Rize Huawei 
  2. Rize Huawei Servisi
  3. Rize Huawei Servisi İşlemleri
  4. Rize Huawei Servisi Garanti Kapsamı
  5. Rize Yetkili Huawei Servisi
  6. Huawei Teknik Servisi Garantisi Nedir?
  7. Rize Huawei Yedek Parça

Rize Huawei

Son yıllarda özellikle Türkiye aynı zamanda Dünya pazarında kendine fazlasıyla yer bulan Huawei, karşılaştığı sıkıntılara rağmen büyümeye devam ediyor. Huawei ticaret sahnesi bir balıkçı kasabasında çıkıyor olsa da şuanda dünyanın en büyük haberleşme cihazları üreten markası konumunda yer alıyor.

Sektördeki bu öncülüğünü bir an olsun elinden bırakmak istemeyen Huawei, son olarak Eylül 2019 da Kirin 990 serisini tanıttı. Kirin ile 5G teknolojisine dev adımlar atan Huawei sektörde birçok rakibini bu sayede geride bırakıyor.

Rize Huawei Servisi

Rize Huawei Servisi

Rize Huawei Servisi

Rize Merkez ve çevre ilçelerde ikamet ediyor ve Rize Huawei Servisine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri Huawei’in Türkiye pazarına girmesinden bu yana gerek donanımsal gerek yazılımsal desteğini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Bünyesinde barındırdığı alanında uzman cep telefonu teknisyenleri ile gelişmekte olan cep telefonu teknolojisini sürekli takip ediyor. Bu sayede yeni teknolojilerde karşılaşılan yeni sorunlara hızlı ve kalıcı şekilde çözümler üretebiliyor.

Sorunlara getirdiği yenilikçi çözümler dolayısı ile Rize bölgesinde en çok tercih edilen teknik servisler arasında ilk sırayı alıyor. Rize Huawei Servisi teknik destek işlemleriniz için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Huawei Servis İşlemleri

Sorun yaşadığınız Huawei mobil cihazınızı öncelikle güvenli moda getirmelisiniz. Peki Güvenli Mod Nedir? Huawei cihazı güvenli moda nasıl getirilir? Arızalı mobil cihazınızı yaşadığınız sorun ile doğru orantıda güvenli moda getirmelisiniz. Öncelikle donanımsal bir arıza yaşıyorsanız teknik servis işlemleri başlatana kadar şarj etme işlemi gerçekleştirmeyiniz. Aynı zamanda donanımsal arızalı mobil cihazınızı onarım işlemi gerçekleştirmeden kullanmayınız. Ne yazık ki ülkemiz de birçok cep telefonu kullanıcısı arızalı mobil cihazlarını uzun süre onarım işlemi gerçekleştirmeden kullanmaya devam etmektedir. Oldukça sakıncalı olan bu durum istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalmanızı sebep olabilir. Unutmayın: Önceliğiniz güvenliğiniz olmalı!

Mobil cihazınızı güvenli moda aldığınıza göre artık Huawei Teknik Servisini belirlemenin sırası geldi demektir. Huawei Teknik Servisini nasıl bulabilirim? Sorusuna gelecek olursak. Bunun birkaç yolu bulunmaktadır. İlk yol mobil cihazınız ile birlikte gelen garanti sözleşmesinin yanında teknik servis bilgilerine ulaşabilirsiniz. Fakat bizim önerdiğimiz yöntem üretici firmanın resmi sitesini kullanarak güncel teknik servis listesine ulaşmanızdır. Bu liste üzerinden hem teknik servisin açık adresine hem de iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Rize Huawei Servisi özelinde sorunuzu yanıtlayacak olursak alanında uzman ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir cep telefonu servisi seçmelisiniz. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, Rize ve bölgesinde Huawei teknik servisi hizmeti vermektedir. Rize Huawei Servisi teknik destek işlemleriniz için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Huawei Teknik Servisini belirledikten sonra artık işletmenin yolunu tutabilirsiniz. İlk aşamada işletme görevlisi ile birlikte arıza kayıt formu doldurmalısınız. Arıza kayıt formunun bir kopyası kullanıcıda bir kopyası teknik serviste kalmaktadır. Cep telefonu teknisyeni ilk aşamada arızalı Huawei mobil cihazınızın ön inceleme işlemini gerçekleştirecektir. Bu aşamada mobil cihazınızda yaşanan sorunun kökeni ve en doğru çözümün nasıl olması gerektiği belirlenecektir. Ardından cep telefonu kullanıcısına geri bildirim sağlanarak işlemler onayına sunulur. Kullanıcı onay verdiği takdirde detaylı onarım işlemine geçilir. Bu aşamada donanımsal veya yazılımsal onarım işlemleri gerçekleşmektedir. Donanımsal onarımlarda parça değişim işlemleri gerçekleşebilmektedir. (bu konu hakkında yazının ilerleyen bölümlerinde bilgi veriyor olacağız.) Onarım işlemi tamamlandıktan sonra cep telefonu kullanıcısına gerekli bilgilendirme sağlanarak cihaz beklemeye alınır. Kullanıcının Rize Huawei Servisine gelmesi ile birlikte mobil cihazın son kontrolü yapılarak teslim edilir.

Rize Huawei Servisi

Rize Huawei Servisi

 

Rize Huawei Servisi Garanti Kapsamı

Cep telefonu kullanıcıların sıklık ile sorduğu ve üzerinde kara bulutların dolaştığı bir konuya geldik; Mobil Cihazların Garanti Kapsamı. Üretici firmaların garanti süresi boyunca mobil cihazınız için verdiği koşulların bütününe garanti kapsamı adı verilmektedir. Bunun için en önemli koşul garanti sürenizin devam ediyor olmasıdır. Ardından diğer koşullar gelir. İkinci aşamada ise yaşanan sorunun kullanıcı kaynaklı olmaması yatmaktadır. Eğer yaşadığınız arıza kullanıcı kaynaklı ise çoğunluk ücret politikası uygulanarak gerekli işlemlere devam edilmektedir. Bunun ile birlikte mobil cihazınızın garanti kapsamı içerisinde onarımı gerçekleşebilmesi için Yetkili Rize Huawei Servisi içerisinde işlem görmesi gerekmektedir. Gelin birazda Yetkili Rize Huawei Servisi nedir? ona değinelim.

Rize Yetkili Huawei Servisi

Mobil cihazınız arızalandığında garanti kapsamı içerisinde onarım işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız yetkili huawei servisi tercih etmelisiniz. Yetkili Huawei Servisleri genel merkez ile koordineli çalıştığı için mobil cihazınızın detaylı bilgilerini seri numarası üzerinden kontrol edebilmekte bu sayede gerekli işlemleri uygulayabilmektedir. Lisanslı olmayan teknik servis kullanmanız durumunda mobil cihazınızın garanti kapsamı dışında kalabilmektedir.

Yetkili teknik servisler, teknik servis işlemleri sırasında ve sonrasında gerçekleşen onarım için ayrıca bir servis garantisi uygulamaktadır. Bu da yetkili teknik servislerin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Peki nedir bu servis garantisi?

Rize Huawei Servisi

Rize Huawei Servisi

Huawei Teknik Servis Garantisi Nedir?

Mobil Cihazınızın işlemleri sırasında ve sonrasında tabii bir sorun ile yeniden karşılaşabilirsiniz. Bu durum işlem yaptırdığınız Huawei cep telefonu servisinin tecrübesi ile ters orantılıdır. Alanında uzman teknisyenler barındırarak, fazla tecrübesi bulunan teknik servislerde sorun yaşama oranınız düşmektedir. Bu durum Rize Huawei Servisi seçerken neden dikkatli olmanız gerektiğinin en bariz örneğidir.

Peki bu sıklık ile bahsedilen servis garantisi nedir? Teknik servis garantisi, mobil cihazınızın onarım işlemleri gerçekleştirir iken garanti altında olması durumudur. Bu sayede onarım işlemleri gerçekleşirken yaşanabilecek herhangi bir aksilik durumunda herhangi bir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Bu durum onarım işlemi sonrasında nasıl işler? Donanımsal bir sorun yaşadığınızı varsayalım ve bu sebep ile parça değişim işlemi gerçekleştirdiğiniz. Değişimi gerçekleşen parçanın, işlem tarihinden itibaren 24 ay garanti süresi mevcuttur. Bu süre zarfında aynı sorun ile karşı karşıya kalırsanız ücretsiz onarım işleminden faydalanabilirsiniz.

Uyarı: Parça garantisi işlemleri sadece orijinal parça değişim işlemlerinde uygulanır. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri kullanıcıların orijinal Huawei yedek parça kullanmasını şiddet ile tavsiye etmektedir.

Rize Huawei Yedek Parça

Envanterinde barındırdığı yüzlerce orijinal yedek parça ile Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri Bölgesinde ve çevre bölgelerde diğer teknik servislere orijinal yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Yan sanayi olarak nitelenen orijinal olmayan mobil cihaz parçalarını kesinlikle önermemek ile birlikte teminini gerçekleştirmemektedir.

İhtiyacınız olan orijinal Huawei Yedek Parçaları için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Alanında uzman kadrosu ile sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üreten Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak gelin yaşadığınız sorunları birlikte çözelim!

464 214 26 44

Rize Huawei Servisi

Rize Huawei Servisi