Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Rize Cep Telefonu Servisi | Rize Cep Telefonu Tamiri

 

Rize cep telefonu servisi ihtiyacı duyan kullanıcıların birçoğu ilk aramalarını arama motorları vasıtası ile gerçekleştiriyor. Bu aramalar genellikle Rize cep telefonu tamiri, Rize yetkili cep telefonu servisi, Rize Teknik Servis ve Rize cep telefonu servisi şeklinde oluyor. Bu arama öbeklerinin işe yarıyor gözükse de kullanıcılar sadece bu verilere dayanarak işlemlerini gerçekleştirmemeliler. Bilinçli teknoloji kullanıcıları yetiştirme yolunda emin adımlar ile ilerleyen Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak bu makalemizde Rize, Samsun, Trabzon ve çevre illerin kullanıcılarına odaklanacağınız. Makalede hangi konu türlerine ulaşacağınıza gelecek olursak;

 1. Rize Yetkili Cep Telefonu Servisi Nedir?
 2. Rize Cep Telefonu Servisini Nasıl Bulurum?
 3. Rize Cep Telefonu Tamirini Yetkili Serviste Gerçekleştirmezsem Ne Olur?
 4. Rize Teknik Servis İşlemleri Nasıl Yürür?
 5. Rize Cep Telefonu Garanti Kapsamı Nedir?
 6. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri Hangi Markalara Teknik Destek İmkanı Sağlıyor?
 7. Rize Orijinal Cep Telefonu Yedek Parça
 8. Rize Yetkili Cep Telefonu Servisi Nerede?
 9. Bilinçli Cep Telefonu Kullanıcı Makale Serimizi İncelediniz mi?

 

 

Rize Yetkili Cep Telefonu Servisi Nedir?

Rize ve çevre bölgelerde ikamet eden cep telefonu kullanıcılarının kısa sürede cep telefonu onarım işlemlerini gerçekleştirebileceği işletmelere verilen genel isimdir. Yetkili kısmına gelecek olursak bu unvan cep telefonu üreticilerinin, Rize cep telefonu tamiri işlemlerini lisanslı olarak sağlamalarına olanak sağlayan sistemdir. Lisanslanmış cep telefonu servislerinde işlem yapmanız markanın genel merkezi ile entegre edilmiş sistemin içerisinde sürdürülebilir işlem yapmanızı sağlar. Bu sayede cep telefonu garanti işlemlerinden yararlanmış olur, herhangi bir sorunda resmi üreticinin desteğini arkanızda hissedersiniz. Rize teknik servis aramalarınızda mutlaka yetkili servis olmasına özen göstermeniz uzun vadede size yarar sağlayacaktır.

Rize Cep Telefonu Tamiri

Rize Cep Telefonu Tamiri

Rize Cep Telefonu Servisini Nasıl Bulurum?

Bölgenizde yer alan yetkili cep telefonu servisini bulmak teknolojinin de getirisi artık oldukça kolay. Bunun birkaç yöntemi bulunmak ile birlikte en doğru veriyi kullandığınız markanın resmi sitesine girerek garanti bölümüne ulaşın. Şehrinizi seçin ve yetkili cep telefonu servisi listesine erişim sağlayın. Örneğin; Samsung Cep telefonu Yetkili Servisini Nasıl Bulacağım? Öncelikle arama motorlarına veya  sekme bölümünde resmi sitenin adresini yazın ve erişim sağlayın. Bize ulaşın bölümüne geçin. En yakın servis merkezi yazısına tıklayarak şehir bilginizi girin. Yetkili cep telefonu servisi karşınıza çıkacaktır. (Bu listede yer alan herhangi bir işletmeyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.)

Diğer bir yol ise yetkili olmayan cep telefonu servislerini tercih etmek. Bu aşamayı gerçekleştirir iken arama motorları üzerinden servisin kullanıcı yorumlarını incelemeyi ihmal etmeyin. Bu sayede servisin kullanıcı memnuniyeti hakkında bir hayli bilgi edinebilirsiniz.

Rize Yetkili Cep Telefonu Servisi

Rize Yetkili Cep Telefonu Servisi

Rize Cep Telefonu Tamirini Yetkili Serviste Gerçekleştirmezsem Ne Olur?

Rize’de ikamet ediyor ve cep telefonu onarım işlemine ihtiyacınız var. Bu aşamada garanti kapsamınız devam ediyor ve Rize yetkili cep telefonu servisinde işlemlerinizi gerçekleştirmediniz. (!) Teknoloji üreticileri kendi teknik servisleri dışında yapılan herhangi bir müdahaleye bağlı olarak –müdahale tarihinden itibaren- cep telefonunuzu garanti kapsamında bırakabiliyor. Samsung, İphone, Huawei, Sony ve diğer markalarda garanti kapsamı maddeleri değişiklik gösterebilir. Hangi müdahalelerin bu duruma yol açtığını öğrenmek adına teknoloji markalarının müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz.

Rize Teknik Servis İşlemleri Nasıl Yürür?

Cep telefonunun arızalandı ve kullanım işlevini kısmi veya tamamı ile yitirdi. Cep telefonunuzu Rize Yetkili Cep Telefonu Servisine teslim ettiniz. Müşteri temsilcisi sizin için bir arıza kayıt formu oluşturacaktır. Gerekli bilgilerinizi aldıktan sonra cep telefonunuzun alanında uzman cep telefonu teknisyeni tarafından ön inceleme işlemine alınır. Bu işlem kısa sürmek ile birlikte gerekli görülen bir işlemdir. Teknisyen sorunun kaynağını ve çözümün nasıl gerçekleşeceği konusunda tespiti bu aşamada yapar. Devamında garanti kapsamınız hakkında sistem üzerinden sorgulama yapılır. Gerekli veriler elde edildikten sonra kullanıcı geri bildirimi sağlanarak onayına sunulur. Kullanıcı işlemlerin devamı için onay verdikten sonra onarım işlemlerine geçilir. Devam eden bu adımlar arızanın türüne ve şekline göre oldukça farklılık gösterir.

Rize Teknik Servis

Rize Teknik Servis

Rize Cep Telefonu Garanti Kapsamı Nedir?

Teknoloji üreticileri, ürettikleri mobil cihazlar için alım tarihinden itibaren 24 ay garanti süresi sunar.  Bu süre zarfında, garanti kapsam maddeleri içerisinde olmak koşulu ile, arızalı cep telefonunuzun onarımını Rize yetkili cep telefonu servisinde  ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Burada en önemli etken madde garanti kapsam maddeleridir. Bu maddeler cep telefonunuzun ile gelen garanti belgesi içerisinde yer alır. Özellikle kullanıcı hataları Rize Teknik Servislerinde ek ücretlendirme politikasına tabiidir. Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri Hangi Markalara Teknik Destek İmkanı Sağlıyor?

Kurulduğu günden bu yana sürekli değişen teknoloji dünyasını sürekli takip eden Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri birçok mobil cihaz markasına Rize cep telefonu tamiri işlemi uygulamaktadır. Bu mobil cihaz markalarından bazıları;

 • İphone
 • Samsung
 • Huawei
 • Sony
 • Vestel
 • General Mobile
 • Casper

Mobil cihaz onarım hizmetleri –aksi belirtilmedikçe- 3 (üç) iş günü sürer. Servis işlemleri süresince ve sonrasında değişimi sağlanan orijinal yedek parça Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri garanti altındadır. Bünyesinde barındırdığı orijinal cep telefonu yedek parçaları ile Rize ve Bölgesinde hem perakende hem de toptan satışları uygun fiyat garantisi ile sürdürmektedir.

Servis işlemlerin de müdahale genişliği bulunduğundan dolayı hızlı ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çokça karşılaştığımız sorular üzerine Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak bir konuya açıklama getirmek istiyoruz. Kullanıcılarının cep telefonlarına verdiği önemin farkında olarak mobil cihazınız arızalı dahi olmasa her türlü konuda teknik destek talep edebilirsiniz.

Rize Cep Telefonu Servisi

Rize Cep Telefonu Servisi

Rize Orijinal Cep Telefonu Yedek Parça

Verdiğimiz teknik destek hizmetleri kapsamında parça değişim işlemlerinde kimi zaman yan sanayi ürünlerin tercih edildiğine şahit olmaktayız. Yan sanayi ürünler kısa vadede ucuz çözümler olarak gözükse de uzun vadede maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza sebep olur. Bu sebep ile Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri kesinlik yan sanayi yedek parça ürünlerini önermemektedir! Gerçekleştirdiği işlemlerde Orijinal Yedek Parça Değişimi sağlayarak Hızlı ve kalıcı hizmet sunar.

Rize Yetkili Cep Telefonu Servisi Nerede?

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, Rize,Merkez’de Çarşı Mahallesi, Kamburoğlu Sokak, No:1/C’de kullanıcılara teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde Rize ve çevre şehirler de kullanıcı yararına hizmetler sunabilmektedir.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri Haftanın 7 günü teknik servis işlemlerini sürdürür. Hafta içi 08:00 ile 20:00 arası Hafta sonu 09:00 ile 19:00 arasında kullanıcılara hizmet verir.

Mobil cihazlarınız ile ilgili tüm sorularınız için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Cep Telefonu Servisi

Rize Cep Telefonu Servisi

 

Bilinçli Cep Telefonu Kullanıcı Makale Serimizi İncelediniz mi?

 1. İphone 6 Kronik Ekran Sorunu
 2. Rize Samsung Şarj Soketi Tamiri
 3. Rize İphone Şarj Soketi Tamiri
 4. İphone Tamiri Nasıl Yapılır?
 5. İphone Anakart Tamiri Nasıl Yapılır?
 6. Samsung Ekran Kırıldı Veri Kurtarma
 7. İphone Ekran Kırıldı Ne Yapmalıyım?