Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Playstation Tamiri

 

Küresel ölçekli firmalar teknoloji alanında farklı amaçlara hizmet eden ürünler geliştiriyor. Sony’de bunlardan biri. Bir yandan Cep telefonu üretirken bir yandan da Playstation üreten firma, üretimini gerçekleştirdiği birçok ürüne envanterinde ev sahipliği yapıyor. Piyasaya çıktığı 1994 yılından beri gerek donanımsal gerek yazılımsal takibini gerçekleştiren Platin Bilgisayar Hizmetleri, 2013 yılında çıkan son ürünü Playstation 4 üzerinde de derin bilgiye sahip olmayı sürdürüyor.

Dünyada en çok satan oyun konsolu kategorisinde liderliği hala elinde bulunduran Playstation ailesi arasında Platin Bilgisayar Hizmetleri de yer alıyor. Bizzat etkileşim içerisinde bulunmasından dolayı yaşanan her gelişmeyi anlık olarak takip edebilmesine olanak sağlıyor.

Günümüzde artık Playstation VR gözlükleri ile 360 derece oyun deneyimi yaşamanız mümkün. Peki ya aniden oyun keyfinizi kaçıracak bir sorun ile karşılaşırsanız? Bizzat Playstation orijinal parçaları ile teknik servis hizmeti sağlayan Platin Bilgisayar Hizmetleri, oyun heyecanınız soğumadan hızlı ve kalıcı çözümler sunmayı ilke haline getirmiş durumda.

Oyun keyfiniz sürerken Playstation 4 modellerinde aniden disk okuma ve uygulama hataları ile karşılamanız mümkün. Bu durumun anlaşılması genellikle ekranda çıkan bir hata kodu ile anlaşılır. Bilinçsizce bulunacağınız herhangi müdahale ile geri dönülmez bir soruna sebebiyet verebilirsiniz. Daha fazla hasara sebebiyet vermemek için Platin Bilgisayar Hizmetlerini (464 214 26 44) arayıp teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Teknik Servis işlemleri sürerken kullanıcı her aksiyondan haberdar edilerek, bilgilendirilir. Tüketici arzu ederse Rize, Merkez de bulunan Platin Bilgisayar Hizmetlerini yerinde takip etme olanağına sahiptir. Bu sayede yaptığı işlemlerin kullanıcı dostu, güvenilir playstation tamircisi olduğunu kanıtlamış olur. Teknik servis işlemi tamamlandıktan sonra ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yöntemini tercih etmek ise size bırakılır.

Platin Bilgisayar Hizmetleri, geniş ürün yelpazesi arasında Playstation aksesuarlarını da kullanıcının beğenisine sunar.

Playstation oyun konsolunda genel itibari ile yaşanan teknik sorunlar arasında; Ana işlemci arızası, bellek arızası, depolama arızası, sürücü hatası, disk okuma hatası, uygulama hatası, adaptör arızası ve soket arızalarıyla birlikte birçok yazılımsal hata yer alıyor.

Rize’de yer alan; Merkez, Çayeli, Ardeşen, Pazar, Fındıklı, Kalkandere, Güneysu, İyidere, İkizdere, Derepazarı, Çamlıhemşin, Hemşin ilçelerine 7 gün 24 saat güler yüzlü ekibiyle teknik hizmet sağlamaya aralıksız devam etmektedir.

Ayrıca tüm soru, dilek ve şikayetleriniz için 464 214 26 44  numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın! Platin Bilgisayar Hizmetleri yaşadığınız her türlü Playstation arızası için yanı başınızda!

 

Playstation Tamircisi