Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Playstation 4 Soru-Cevap-I

Piyasada birden çok marka ve modele sahip olan oyun konsolları arasında ilk sıraya popülerliği ve tercih sebebi ile Playstation yerleşiyor. Tüm Türkiye ve Rize bölgesinde piyasaya çıkan her modeli alanında uzman kadrosu ile oyunseverlere ulaştıran Platin Bilgisayar Hizmetleri, güncel olan playstation 4 modelini de bünyesinde barındıyor. Bu yazımızda sizler ile playstation 4 hakkında sıklıkla sorulanlara yanıt arayacağız.

Playstation 4 ne gibi özelliklere sahip ve neden diğer modellerin yerine tercih etmeliyim?

Playstation 4 dşük güç tüketen jaguar amd işlemciye sahip olarak geliyor. Bu sayede yaşanabilecek ısınma sorunlarını en aza indirerek olası donanım arızalarının önüne geçiyor. Ayrıca kullanıcı vasıtası ile özelleştirme yapabilme özelliği sayesinde diğer modellerinden daha fazla tercih edilmesine sebep oluyor.

Playstation 4 ücreti nedir?

Son verilere göre sıfır Playstation 4 ücretleri 2.000 ila 3.000 fiyat aralığına sahiptir. (Rize Playstation 4 fiyatları açıklanan fiyat bandında devam etmektedir. İkinci el Playstation 4 fiyatlarında fiyatlar değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için 0 464 214 26 44 arayabilirsiniz.)

Playstation 4 depolama alanı ne kadar?

Playstation 4 dahili depolama alanı 500 GB’dır.

Playstation 4’e ne kadar oyun yükleyebilirim?

Üretilen oyunların her biri farklı düzeylerde alan ihtiyacına sahip olduğu için kesin bilgi vermek ne yazık ki pek mümkün değildir.

Playstation 4 ile online oyun oynayabilir miyim?

Evet. Önce ki modellerinde her ne kadar bu özelliği ile kullanıcılara bazı sorunlar yaşatsa da Playstation 4 ile online oyun oynayabilirsiniz.

Playstation 4 ekran görüntüsü nasıl alınır?

PS4 tuşuna basılı tutar iseniz ekran görüntüsünü kolaylık ile alabilir ardından paylaşabilirsiniz. Haydi durma dene!

Playstation 4 arızalandı. Nerede tamir ettirebilirim?

PS4’ünüz arızalandı ise yetkili bir servise başvurarak onarım işlemlerini başlatmalısınız. Rize ve bölgesinde ikamet ediyorsanız Teknik Servis olarak Rize Platin Bilgisayar Hizmetlerini Tercih Edebilirsiniz.

Rize Playstation 4 denince akla gelen ilk satış ve teknik servis uzun zamandır olduğu gibi yine Rize Platin Bilgisayar oluyor. Yüzlerce oyunsever diğer modelleri ile birlikte playstation satın almak istediklerinde veya teknik desteğe ihtiyaç duyduklarında ilk uğrak noktaları Rize Platin oluyor.

Playstation 4 Soru-Cevap

Playstation 4 Soru-Cevap