Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Laptop Tamiri

Masaüstü bilgisayar ile neredeyse aynı tarihe sahip olan dizüstü bilgisayar da en çok kullanılan teknolojik ürünler sıralamasında cep telefonlarının ardından ikinci sırada yer alıyor. Dizüstü bilgisayar, boyutları bakımında oldukça geniş bir yelpaze sahip olduğundan hem ufak işler için hem de grafik işleri için oldukça fazla tercih ediliyor. Neredeyse masaüstü bilgisayarlar kadar opsiyonel özelliklere sahip olması başka avantajlarından biri. Platin Bilgisayar Hizmetleri laptoplara (dizüstü bilgisayar) dair olan bilgi birimi sayesinde aktif olarak birçok dalda hizmet veriyor. En çok kullanılan dizüstü bilgisayar markaları arasında yer alan; DELL, APPLE, ACER, ASUS, LENOVO, HP, SAMSUNG ve birçok muadilinde yetkili laptop servisi olarak teknik destek sağlıyor.

Laptoplar da yaşanan yazılımsal ve donanımsal arızaların birçoğuna hakim olarak alanında uzman teknik ekibiyle birlikte hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor. Teknoloji markalarının ihtiyaç duyulan tüm laptop orijinal parçalarını kolaylıkla tedarik ederek, işlemin kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Arızanın temeline başarılı bir şekilde inerek, sorunun gerçek sebebini anlıyor ve kullanıcılara bu yönde bilgi veriyor. Kullanıcı dostu ve güvenilir laptop tamircisi olduğunu bu sayede ortaya koyar.

En çok karşılaştığı laptop arızaları arasında; Adaptör arızası, Şarj soketi arızası, Ekran Kartı hatası, İşlemci hatası, ekran kırılması, tuş arızası, ram hatası ve birçok yazılım hatası bulunmaktadır.

Laptop Teknik Servis hizmetinin yanında Platin Bilgisayar Hizmetlerinin bir diğer amacı da bilinçli bilgisayar kullanıcıları yetiştirmek. Yapılan bir araştırmaya göre bilgisayar kullanıcıların %60’lık bölümü bilinçli bilgisayara kullanıcısı değil! Ülke de gerçekleştirdiği teknoloji hamlesiyle bu oranı ilk aşamada %30, ikinci aşama da ise %10 seviyelerine düşürmeyi hedefliyor. Prensipleri arasında yaşanan teknoloji çağında geleceğe yön veren gençler yetiştirip, uzun vadede başarılı işler ortaya koymak bulunuyor.

Bilinçli bilgisayar kullanıcıları yetiştirme aşamasında ilk olarak temel bilgisayar bilgilerinden yola çıkıyor. Bilgisayar nasıl kullanılır? Bilgisayarda yazı nasıl yazılır? Bilgisayar parçaları nelerdir? Gibi başlangıç soruları ile yola koyuluyor. İkinci aşamada yaşanan temel bilgisayar hatalarına dair çözümler sunuyor. Ekran kartı hatası nasıl düzeltilir? Ram nasıl takılır? HDD hatası nasıl çözülür? Kablosuz ağ hatası nasıl çözülür? Üçüncü aşama da ise teknoloji çağının olmazsa olmazı yazılım konularına değiniyor. Yazılım Dili Nedir? Yazılım dilleri nelerdir? Ardından C#, Java, HTML, PHP, ASP, Python, Swift gibi yazılım dilleri hakkında bilgi veriyor.

Platin Bilgisayar Hizmetleri uzun soluklu teknoloji geçmişiyle birlikte geleceğe umutla bakmaya devam ediyor.

Teknik Servis tarafından gerçekleştirilen donanımsal ve yazılımsal her işlem Platin Bilgisayar hizmetleri güvencesi altındadır. Yenilenen sorunlarda, müşteri memnuniyeti aksatılmadan, çözüme kavuşturulur. Bilgisayarınız bizim ile güvende!

 

Ayrıca tüm soru, dilek ve şikayetleriniz için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın! Platin Bilgisayar Hizmetleri yaşadığınız her türlü bilgisayar arızası için yanı başınızda!

 

Laptop Yetkili Servis, Laptop Tamircisi