Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

İphone Tamiri Nerede Yapılır?

 

İphone tamiri nerede yapılır sorusu birçok kullanıcının aklına takılan sorunlardan biri. Yaşamımızda kalıcı yer etmiş iphone cep telefonları kullanıma bağlı olarak cep telefonu arızaları ile karşımıza çıkıyor. Bu durumlarda ilk aşamada kullanıcılar kendi cep telefonları için çözüm üretmeye çalışsalar dahi alanında uzman bir cep telefonu teknisyenin müdahalesine ihtiyaç duyabiliyorlar. İphone cep telefonunu güvenli bir yere teslim etmesi gerektiğini düşünen kullanıcılar ne yazık ki çoğu zaman yetkili iphone servisi kullanmayarak cep telefonunu tehlikeye atıyor.

O halde bu durumda ne yapmalıyım? diye düşünüyor olabilirsiniz. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak prensiplerimiz ilk sırasında daima kullanıcıların bilinçli cep telefonu kullanıcıları olmaları yer alıyor. Kullandığınız cep telefonu marka ve modeli hakkında sürekli olarak etkileşim halinde olun. Bilgi Edinin. Bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız da ise artık öğrenmeniz gereken konu iphone tamiri nerede yapılır? Olacaktır. Arızalı iphone’nuzu yetkili bir cep telefonu servisine teslim etmelisiniz. Garanti kapsamı sürecinde yetkili servis dışında servisleri tercih etmeniz dışında cep telefonunuz garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Bu da şu anlama geliyor ilerleyen süreçte yaşayacağınız yeni sorunlarda ücretsiz servis işleminden yararlanamayacaksınız! Peki tüm arıza vakalarımda yetkili iphone servisini tercih etmemin ne tür yararları olacak? Apple’ın yetkilendirdiği cep telefonu servislerini tercih etmeniz durumunda servis işlemlerinin garantörlüğü anlamına gelir. Bu sayede servis sırasında ve sonrasında yapılan işlemlerde Apple sorumluluğu bulunur. Yaşanacak yeni sorunlarda sorunsuz bir şekilde hızlı ve kalıcı çözümler ile muhatap olursunuz.

İphone Tamiri Nerede Yapılır?

İphone Tamiri Nerede Yapılır?

Bir başka açıdan bakacak olursak yetkili iphone servisi ile işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz sürece servisin orijinal iphone yedek parçaları kullanma ve kullanıcıyı bilgilendirme zorunluluğu bulunur. Bu sayede iphone onarımı sonrası aynı zamanda onarımı gerçekleşen parçanın servis sonrası garantisinden de yararlanmış olursunuz. Parça garanti süresi 24 ay süresince geçerlidir.

Yetkili iphone servis adreslerini nasıl bulabilirim? Sorusuna geldiğimizde ise bu bilgileri üretici marka olan Apple’ın resmi web sitesinden ve cep telefonunuz ile gelen garanti belgesinden kolaylık ile ulaşabilirsiniz. Rize Cep telefonu yetkili servisi olarak adım adım anlatmak gerekir ise Apple resmi web sitesine giriş yapın. Ardından sayfanın alt kısmında bulunan garanti sekmesine tıklayın. Karşınıza Kıtalara ayrılmış bir dünya bulacaksınız. Ülkemiz Avrupa kıtası altında işlem görüyor. Avrupa kıtasına tıklayın ve Türkiye’ye tıklayarak PDF dokümanını indirin. PDF dosyası üzerinden iphone tamiri nerede yapılır sorusunun cevabına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, Rize Yetkili İphone Servisi unvanı ile işlemlerini gerçekleştirir.

İphone Tamiri Nerede Yapılır?

İphone Tamiri Nerede Yapılır?