Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

İphone Kırıldı Ne Yapmalıyım?

 

Günümüz cep telefonları boyutları yükseldiğinden sonra kontrollü bir şekilde elde tutulması güç durumlar yaşatabiliyor. Bu durumlarda kullanıcılar telefonun tutuş kontrolünü kaybedince kazalara sebep olabiliyor. Ne yazık ki bu ihtimali tamamen ortadan kaldırabilecek bir durum söz konusu değil. Tek yapabileceğiniz cep telefonu kullanımı sırasında daha dikkatli olmak.

Tüm dikkatlerinize rağmen iphone marka cep telefonunuz elinizden kayıp düşebilir. Zeminin de etkisi ile düşen cep telefon donanımsal kırılmalara sebebiyet verebilir. Öreğin, iphone ekranınız kırılabilir, iphone kırılabilir, iphone soket arızası verebilir, iphone ana kartında sorun meydana gelebilir. Bunlar arasında kullanıcıların genel şikayeti “iphone kırıldı ne yapmalıyım?” yönünde oluyor. Öncelikle kullanıcılar cep telefonlarında herhangi bir arıza ile karşı karşıya kaldıklarında soğukkanlı davranmalıdır. Bu sayede sağlıklı bir şekilde karar verebilir. Arıza durumlarında panik yapan kullanıcılar, yetkinliğinden emin olmadıkları servislere cep telefonlarını götürerek yanlış müdahaleler ile muhatap olma durumunda kalabiliyor.

Arıza sonrası kullanıcı kendi bilgisi dahilinde iphone cep telefonunu incelemeli ardından cep telefonuna müdahale etmeden güvenli hale getirmeli. Eğer iphone cep telefonunuz kırıldıysa şarj etme işlemlerini kesinlik ile gerçekleştirmeyin.

İphone Kırıldı Ne Yapmalıyım?

İphone Kırıldı Ne Yapmalıyım?

İphone kırıldı ne yapmalıyım vakalarında yetkili iphone servisinin adresini öğrenerek cep telefonu servisi ile iletişime geçin. Ardından cep telefonunun alanında uzman teknisyen tarafından incelenmesini sağlayın. Tarafınıza arıza geribildirimi yapıldıktan sonra sorunun nasıl çözülmesi gerektiği konusunda yetkili iphone servisinden bilgi talep edin. Tatmin edici bilgiyi aldıktan sonra işlemlerin gerçekleşmesi için kullanıcı onayını vermelisiniz. Bahsettiğimiz bu işlemler genellikle 3 (üç) iş günü içerisinde gerçekleşmek ile beraber yedek parça temininde yaşanacak aksaklıklara bağlı olarak uzayabilir.

Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri iphone kırılma sorunlarında ön inceleme ve detaylı inceleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kullanıcılara detaylı bilgi vererek gerçekleşmesi gereken işlemleri iletir. Kullanıcı onayı alındıktan sonra onarım başlar. Servis işlemleri sırasında ve sonrasında iphone Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri garantisi altındadır. Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

İphone kırıldı ne yapmalıyım? sorusu için uyarılarımız ise; kesinlikle bu konuda eğitim almış ve lisanslı iphone servisinin müdahalesini sağlayın. Cep telefonlarına yapılan bilinçsiz müdahalelerin büyük kısmı kalıcı hasarlara sebebiyet verebilmektedir. Devamında kullanıcı hem maddi hem de manevi kayıplara uğrayarak yıpranabilir. Bu ve benzeri birçok vaka kullanıcı tarafından tüketici haklarında son bulabilir. Kullanıcılar yaşabilecekleri aksilikler de tüketici haklarını bilmeli ve bu doğrultu da hareket etmelidir.

İphone Kırıldı Ne Yapmalıyım?

İphone Kırıldı Ne Yapmalıyım?