Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

İphone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım?

 

İphone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım? Gibi teknik problemler ile karşılaşan iphone kullanıcıları cep telefonu teknik servislerinden bu konuda yardım talep ediyor.

Günümüzde cep telefonu kullanıcıları, teknolojinin de getirisiyle, tüm bilgilerini cep telefonunun depolama alanlarında barındırıyor. Bu sayede veriler fiziksel ortamda yer kaplamıyor ve anlık olarak erişimi mümkün kılıyor. Tabii doğaya olan yararını da es geçmemek gerek. Her yıl binlerce ağaç bu sayede kesilmekten kurtuluyor. Başlangıç amacı için gayet verimli gibi görünen bu durum arızalanma durumlarında ne yazık ki kullanıcıya sıkıntılı zamanlar yaşatıyor. Cep telefonlarının arızalanma durumlarında yaşanan aksiliklerin önüne geçmek yeni teknolojiler ile mümkün. Fazlaca detaya girmemek ile birlikte bulut teknolojileri ile güvenlik bilgilerine sahip olduğunuz sürece herhangi bir cihazdan verilerinize çevrimiçi erişmeniz oldukça kolay. Fakat teknoloji ne kadar hızlı gelişse de bireylerin bu duruma adapte olmaları gecikiyor.

İphone ekran kırıldı içindekileri nasıl alırım?

İphone ekran kırıldı içindekileri nasıl alırım?

Halen tüm verilerini cihazın kendi hafızasında saklayan bireyler, iphone arızalanma durumları söz konusu olduğunda tüm verilerini kurtarmak adına ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Durum böyle olunca iphone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım? Tarzında sorular arama motorlarında en çok aranan sözcükler arasında yer alıyor.

Arızalanan iphone cep telefonunuzdaki verileri almak için yetkilli iphone servisinden destek isteyebilir veya kimi programlar ile verilerinizi bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Yetkili iphone cep telefonu servislerine iphone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım? Şeklinde fikir danıştığınızda eğer veri yedekleme hizmeti sağlıyorlar ise bunu sizin adınıza yapabileceklerini belirtirler. Ne yazık ki kimi cep telefonu servisleri veri kurtarma ve yedekleme hizmeti verirken birçoğu bu hizmeti gerçekleştirmediklerini belirtiyor. (Cep telefonu servisleri veri kurtarma ve veri yedekleme işlemleri için ek ücret talep edebilir.)

Diğer iphone cep telefonu verileri kurtarma yolu ise ücretli veya ücretsiz veri uygulamalarını kullanarak cep telefonu verilerini bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.

İphone ekran kırıldı içindekileri nasıl alırım?

İphone ekran kırıldı içindekileri nasıl alırım?

İphone veri kurtarma programı

Kullanıcılardan sıkça gelen bilgi talebi doğrultusunda birkaç iphone veri kurtarma programı konusunda bilgi sağlayacağız.

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery ile sohbet uygulama verilerini, fotoğraf, ses kayıtları, mesaj, video, takvim ve diğer birçok kayıt defteri verisini kurtararak geri getirmeniz mümkün. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulama ile konu hakkında bilgi sahibi olmasanız dahi kolaylıkla verilerinizi bilgisayarınıza yedeklemeniz mümkün. Çokça sorulan iphone ekranı çalışmıyor verileri alabilir miyim? Şeklindeki sorular da herhangi bir sorun yaşamadan veri yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İphone ekran kırıldı içindekileri nasıl alırım?

İphone ekran kırıldı içindekileri nasıl alırım?