Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

İphone Ekran Tamiri Ne Kadar?

 

Sizinde iphone cep telefonunuzu yere düşürüp ekranını çatlattığınız oldu mu? Kullanıcı üzerinde oldukça üzüntü yaratan sorun olan ekran kırılması genelde soluğu yetkili iphone servisinde alıp iphone ekran değişim servisi işlemi ile başlanarak iphone ekran tamiri ile sonuçlanıyor. İphone ekran kırılmalarında kimi zaman iphone ekran soketi değişimi işlemi de yapılmak zorunda kalıyor.

Retina ve türevleri ekran cinsine sahip olan iphone modelleri gitgide daha memnun edici sonuçlar sağlasa da 6,9 mm civarında cam kalınlığı ile çatlama ve kırılma gibi sorunları absorbe edemiyor. Hal böyle olunca kullanıcılar sıklıkla bu tür sorunlar ile karşılaşıyor ve bir süre daha hasarlı cep telefonu ile işlemlerine devam etmeyi çabalıyor. Hasarlı iphone ekranı ile kullanıma devam etmek kullanıcılar için oldukça sakıncalı. Hem kullanıcıya hem de iphone’unuz da kalıcı hasara sebebiyet vermeniz olası. Bunu engellemek adına cep telefonunuzu iphone ekran değişimi servisine götürerek bir cep telefonu teknisyeninin incelemesini sağlayın. Alanında uzman teknisyen gerekli adımları izleyerek iphone ekran tamirini gerçekleştirecektir. Yetkili iphone servislerinin ekran onarım süresi ortalama olarak 3 (üç) işi günüdür. Apple marka cep telefonunuzu almanızın üzerinden 24 ay geçmedi ise ücretsiz ekran değişim işlemlerini sağlayabilirsiniz. İphone ekranının değişimi sırasında iphone ekran soketi değişimi de teknisyen tarafından gerçekleştirilerek daha iyi sonuçlar almanız sağlanır.

İphone Ekran Değişim Servis

İphone Ekran Değişim Servis

Kullanıcıların büyük çoğunluğu iphone ekran tamiri sırasında cep telefonlarında bulunan bilgilerin silinmesinden tedirginlik duyarak, iphone ekran değişimi servisine götürmeyi erteliyor. Burada Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri, Rize ve çevre bölgelerde bilinçli cep telefonu kullanıcıları yetiştirmeyi kendine görev biliyor. Cep telefonu sorunları konusunda her geçen gün kullanıcıları özen ile bilgilendirerek kimi zaman küçük sorunları kullanıcının çözmesini kimi zaman yaşadıkları sorunlarda nasıl davranmaları gerektiğini öğretiyor. Eğitim verdiği her bir kişi çevresinde ki kullanıcıları da bilinçlendirerek daha fazla bireye ulaşarak zinciri tamamlıyor.

Peki kullanıcılar iphone ekran değişimi hakkında ne bilmeli? Öncelikle Apple resmi sitesi üzerinden yetkili servis işlemleri sırasında kullanıcı haklarını iyice öğrenmeli. Böylelikle ilk aşamada bilinçli şekilde yetkili bir iphone servisine ulaşarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İşlemler sırasında ise orijinal yedek parça değişimini sağlamalı ve yetkili servisten bu konuda bilgi talep etmeli. İşlemlerin gerçekleştiği sırada iphone ekran soketi değişimi durumunun gerekli olup olmadığını ve sebebini sorarak uzun vadede sorunların önüne geçmesi gerekmektedir. Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

İphone Ekran Soket Değişimi

İphone Ekran Soket Değişimi

Yorum Yapmak İster misiniz?