Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

İphone Ekran Kırıldı Dokunmatik Çalışmıyor!

 

İphone ekranlarının nitelikleri açısından kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında iphone ekran kırığı geliyor. Cep telefonlarının sürekli olarak yanımızda olduğu günümüzde iyi yanlarının yanında kötü yanları da bulunuyor. Çoğu sorunumuza çözüm sunuyor olsa da yaydığı radyasyon ve enerji ile üzerimizde fark edilmeyen etkiler bulunduğu açık. Bunun ile birlikte kullanıcı hatası sonucu düşen telefonlar ekranların kırılmasına ve çatlamasına sebebiyet veriyor. Kırılma sonucu kimi zaman dokunmatik özelliği çalışırken kimi zaman dokunmatik özellik işlevini de yitiriyor. Dokunmatik özelliğinin çalışmaya devam ettiği durumlar da kullanıcılar genellikle kırık ekran ile cep telefonunu kullanmaya devam ediyor. Fakat bu durum cep telefonunda kalıcı veya daha kapsamlı hasarlara sebep olabiliyor. Dokunmatik özelliğinin işlevini yitirdiği durumlarda ise kullanıcı artık cep telefonunu kullanamaz hale geliyor ve soluğu yetkili iphone servisinde alıyor. Devamında ise iphone garantisi bulunuyor ise ücretsiz iphone kırık ekran tamiri işlemine geçiliyor. İphone ekran kırık garanti süresi sonlanmış ise yetkili servisin ücretlendirmesi sonucu işlemler devam ediyor.

İphone 6 Tamiri Fiyatları

İphone 6 Tamiri Fiyatları

Yaşadığınız sorun sonucu arızalı iphone’nuzu bölgenizde bulunan yetkili iphone servisine götürerek, cep telefonu teknisyenlerinin üzerinde çalışmasını sağlamalısınız. Kullanıcı onayı alınan iphone öncelikle yetkili servis ekipmanları vasıtası ile incelenir. İphone ekran kırığı sorunu teknisten tarafından onaylandıktan sonra iphone ekran kırık garanti kapsamı işlemlerine geçilir. Cep telefonu garanti süresi içerisinde yer alıyor ise uygulanacak işlemler Apple firması tarafından karşılanır. Garanti süresi ve kapsamı dışarısında yer alan ürünler ise cep telefonu kullanıcısına faturalandırılır. İphone ekran değişimi iphone modeline ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. İphone 11’de kullanılan ekran kalitesi oldukça üst seviye olduğundan dolayı ekran değişimi diğer modellere göre daha yüksek ücrete sahiptir. Kullanıcılar garanti kapsamı dışını göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelidir. Teknik servis garanti kapsam araştırma işlemi sırasında kullanıcıdan alınan onayın devamında iphone kırık ekran tamirine geçilir. (Bu aşamada kullanıcı ve yetkili servisin dikkat etmesi gereken yan sanayi ürünler ile değişim sağlanmamasıdır. Yetkili iphone servislerinin iphone ekran değişiminde yan sanayi yedek parça ürün kullanması yasaktır.)

İphone Ekran Kırık Garanti Kapsamı

İphone marka cep telefonlarının garanti süresi alındığı günden itibaren 24 ayı kapsamaktadır. Bu süre içerisinde kullanıcılar yaşadıkları tüm sorunlar için tereddüt etmeden yetkili iphone servislerinden teknik destek alma hakkında sahiptir. Bu kapsama iphone ekran kırık garantisi de dahildir. Kaza sonucu kırılan ve çatlayan iphone ekran kırığını herhangi bir müdahalede bulunmadan cep telefonu servisine iphone kırık ekran tamiri işlemlerinin yapılması için gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

İphone Ekran Kırık Tamiri

İphone Ekran Kırık Tamiri

Yorum Yapmak İster misiniz?