Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

iPhone Ekran Değişimi

 

Cep telefonu dünyasında en çok dikkat çeken 2 (iki) marka arasında Samsung ve iPhone bulunuyor. 2019’un Ocak, Şubat ve Mart aylarında toplam 323.8 milyon cep telefonu satışı yapıldı. Bu sayı genellikle küresel ölçekte ki bilgisayar satışlarını dahi geçiyor. Kullanıcılar artık bir bilgisayardan hiç de eksik olmayan cep telefonlarını tercih ediyor. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri yaptığı saha araştırmaları ile ağırlığını bu yönde veriyor. Rize Cep Telefonu Servis işlemlerine gelişmelerde bulunarak, arızalı cep telefonlarını çok kısa sürede kullanıcılara sunuyor.

Çok sık yinelenen cep telefonu modelleri, her yeni model ile birlikte farklı ekran boyutu ve özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar kullanım alanlarına göre modelleri tercih ederek, uzun vadede kendilerine yatırım yapıyor. Kullanıcıların ise kullanım aşamasında yaşadığı en sık sorunlar cep telefonu kazaları oluyor. Kazara düşen cep telefonları arızalara kolaylıkla davetiye çıkarıyor. Her ne kadar gün geçtikçe cep telefonu ekranları dayanımı artırılsa da özellikle iphone, cep telefonları üzerinde ciddi çalışmalar yapıyor, malzeme yapısı gereği cep telefonu ekran kırılmaları kolaylıkla ortaya çıkıyor.

Kullanıcılar tarafından satış sonrası yerleştirilen, kırılmaz ekran tabiri ile dile getirilen, dayanıklı katmanlar belli oranda ekrana zarar gelmesini önlüyor. Sektörel bazda oldukça çeşidi bulunan bu dayanımı artırılmış katmanları çok uyguna da bulmak mümkün. Fakat şunu unutmayın ciddi yatırımlar yaptığınız cep telefonuna ucuz yollu çözüm arayışına girmek mantıklı bir adım olmayacaktır.

 

 

 1. Rize iPhone Yetkili Servisi
 2. iPhone Ekran değişimi Hakkında
 3. iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?
 4. iPhone Ekrana Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
 5. Onarımı Gerçekleştirilen iPhone Modelleri
 6. iPhone Ekran Değişim Ücreti Nedir?
 7. Rize iPhone Aksesuarları
 8. Rize Teknik Servis Desteğini Nasıl Alabilirim?

 

 

Rize iPhone Yetkili Servisi

Rize ve çevre bölgelerde yaşayacağınız tüm cep telefonu arızalarınız için Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri yanı başınızda. iPhone Teknik Servisi unvanı ile hizmetlerini Rize, Merkez bölgesinde sürdürüyor. Bünyesinde bulunan iPhone yedek parça ve aksesuarları ile hızlı ve kalıcı çözümler bulmak adına elinden geleni yapıyor. Memnuniyetini sürdüren binlerce müşteri arasında sizde yerinizi alın.

Arızalı cep telefonları 3 (üç) iş günü içerisinde onarımı sağlanarak tarafınıza teslim edilir. Teknik servis işlemleri sırasında ve sonrasında değişimi yapılan ürün Rize Platin Hizmetleri Servis Garantisi taahhüt eder. Teknik destek talepleriniz için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Platin Bilgisayar Hizmetleri İle Cep Telefonunuz Emin Ellerde!

İphone 11 Özellikleri

İphone 11 Özellikleri

iPhone Ekran Değişimi Hakkında

Yaşanan kaza sonucu, kırılan iPhone ekranınızı en kısa sürede alanında uzman teknik ekip ile değişimi sağlanır. Cep telefonu ekranınız kırıldığında öncelikle herhangi bir parça zarar görmeyecek şekilde iPhone’u güvenceye alın. Ardından Rize Platin Bilgisayar Hizmetlerine gelerek Yetkili Teknikere onay vererek teknikere teslimi gerçekleştirin. Teslim işlemi gerçekleştiği andan itibaren arızalı cep telefonu Rize Teknik Servis güvencesi altındadır. Gönül rahatlığı ile hayatınıza dönüş sağlayabilirsiniz.

**iPhone ekranlarını kırık durumda kullanmaya devam etmek, daha ciddi sorunlara sebebiyet verebilir. Bu sebeple lütfen güvenilir bir teknik servis ile işleminizi en kısa sürede gerçekleştirin.

 

Rize'de iphone yetkili servisi

Rize’de iphone yetkili servisi

 

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Arızalı iPhone teknik servise onay verilerek teslim edilir. Uzman Tekniker yetkili olduğu bölümde cep telefonu ile çalışmaya koyulur. iPhone kasası, dikkatlice, sökülür. Devamında rutin olarak gerçekleştirilen iç kasa temizlik işlemi gerçekleştirilir. Kasanın köşe bölgelerinde yer alan vidalar sökülür ve dikkat ile saklanır. iPhone yedek parçası monte edilmek üzere, önce test edilmek koşulu ile, yerleştirilir. Yeni iPhone ekranının sorunsuz olduğu onaylandıktan sonra son işlemlere geçilir. Ardından kasa parçaları dikkatle kapatılır. İşlemin son aşaması kullanıcı ile birlikte gerçekleşir. Kullanıcı tüm detaylardan haberdar edilerek Rize Teknik Servise gelmesi rica edilir. Kullanıcı ve uzman tekniker ile birlikte onarılan iphone test edilir ve onaylanır. Ürün kullanıcıya onay karşılığı teslim edilir.

Rize iPhone Servisi

Rize iPhone Servisi

 

iPhone Ekrana Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 • Ekranı kırılan cep telefonu, daha fazla zarara uğramaması adına, dikkatlice kullanıcı tarafından kontrol edilmelidir.
 • Kırık ekrana sahip cep telefonu uzun süre kullanıldığı takdirde kalıcı hasarlara sebebiyet verebilir.
 • Kullanıcı kırılmış olan ekrana müdahalede bulunmamalıdır.
 • Ekran değişimini gerçekleştirecek teknik servisin alanında yetkin olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde ekran dışında yeni sorunlar ile baş başa kalabilirsiniz.
 • Ekran değişimi yapılır iken orijinal yedek parça kullanılmasına özen gösterilmelidir. Muadili olan yedek parça kullanımında kısa vadede aynı sorunlar ile karşılaşarak hem maddi hem manevi olarak yıpranmaya uğrarsınız.

 

Onarımı Gerçekleştirilen iPhone Modelleri

Rize Cep Telefonu Servisi bünyesinde onarımları gerçekleştirilen modeller arasında; iPhone 11 iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XR, iPhone XS, iPhone x, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5 bulunur.

 

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

Samsung Cep Telefonu Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişim Ücreti

Çok sık karşılaşılan sorunlar arasında olan ekran kırılması vakası kullanıcılar için kimi zaman oldukça maliyetli olabilir. Ekran değişim ücretleri modelden modele değişiklik gösterdiği için ne yazık ki kesin bilgi vermek oldukça zor olacaktır. Hemen bilgi almak için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Rize iPhone Aksesuarları

Rize bölgesinde Yetkili iPhone Teknik Servisi ve Satıcısı unvanı ile geniş iphone aksesuar yelpazesi ile sizde cep telefonunuza yardımcı elemanlar edinebilirsiniz. Aksesuar ürünlerini arzu ederseniz yerinde ya da kargo ile ertesi gün satın alabilirsiniz.

Rize Teknik Servis Desteğini Nasıl Alabilirim?

Rize ve bölgesinde yaşadığınız cep telefonu sorunlarını acil teknik servis işlemleri adı altında firma yetkilileri ile görüşerek sağlayabilirsiniz. Lokasyon ve arıza durumuna göre Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri kimi zaman yerinde kimi zaman teknik servis bölümünde aralıksız hizmet vermeyi sürdürür.

Yorum Yapmak İster misiniz?