Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

İphone Camı Kırıldı Garanti Karşılar mı?

 

Tüm cep telefonu kullanıcılarının şikayet ettiği ekran camı sorunu iphone ekranlarında da ne yazık ki geçerli. İphone ekranı çatlama ve kırılma gibi yaşanan aksi durumlarda kullanıcılar bir süre ekranlarında hasarlı kullanmaya devam ediyor. Bu yaklaşım iphone cep telefonları için oldukça sakıncalı bir durum teşkil ediyor. Çatlak ve kırık olarak kullanılan ekranlar hem kullanıcıya hem de iphone cep telefonuna zarar verebilecek nitelikte hasarlar meydana getirebiliyor. Bunun ile de kalmıyor yaşanan hasarlar tamamen kullanıcı hatasına dönerek cep telefonu hasar tamirinin garanti kapsamı dışında kalmasına sebebiyet verebilir. Haliyle kullanıcıların cep telefonu servislerine iphone camı kırıldı garanti karşılar mı? sorusunu sormasına yol açıyor.

Merak konusu olan iphone camı kırıldı garanti karşılar mı? sorunuza yanıt arayacağız. Yaşadığınız cep telefonu ekran kırılması durumunda yetkili iphone teknik servisine destek bildiriminde bulundunuz. Temel de bakmanız gereken şey 24 aylık iphone garanti süresinin dolup dolmadığı olmalıdır. Kesin bilgi edinmek için cep telefonu fatura kesim tarihini kontrol etmelisiniz. İphone garanti süresi fatura kesim tarihinden itibaren 24 ay geçerli olmaktadır. Bu aşamada sorun yok ise iphone hasarınızın hala garanti kapsamı içerisinde onarılma ihtimali mevcuttur. Aksi durumda garanti süresi sona erdiğinden onarım işleminiz ücretlendirilme durumunda kalacaktır.

İphone ekran kırıldı garanti karşılar mı?

İphone ekran kırıldı garanti karşılar mı?

İkinci aşamaya geçtiğimizde ise alanında uzman cep telefonu teknisyeninin incelemeleri sonucu iphone cep telefonunuz garanti kapsamında onarılabilir. Hatta lisanslı iphone cep telefonu servisleri birçok durumda iphone ekran çatlama ve kırılma vakalarının büyük çoğunluğu garanti kapsamı içerisinde tutup herhangi bir ücretlendirme politikası gütmüyor. İphone camı kırıldı garanti karşılar mı? sorusu ne yazık ki belirttiğimiz aşamaya kadar yazı üzerinde tariflenebilir cinstendir. Ekran kırılma kazanızın tam olarak garanti kapsamına dahil edilip edilemeyeceğine ancak yetkili iphone servisi karar verebilir. Detaylı teknik bilgi için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

İphone Ekran Değişimi

İphone ekran kırılma vakalarında lütfen bilinçsiz ve yan sanayi yedek parça ürünlerinin müdahalesi maruz kalmamaya özen gösterin. Danışanlarımızın birçoğu ne yazık ki yapılan yanlış müdahaleler ve yan sanayi ürün değişimi sebebiyle farklı bir teknik servise daha gitmek zorunda kalıyor. Durum böyle olunca onarım ücretleri iki kez ödenmiş ve kullanıcı maddi, manevi olarak yıpranıyor.

İphone Cep Telefonunuz ile ilgili detaylı bilgiyi Rize Platin Bilgisayar Hizmetlerinden alın!

İphone ekran kırıldı garanti karşılar mı?

İphone ekran kırıldı garanti karşılar mı?