Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Google Play 2019 yılının en iyi oyun, uygulama ve filmleri

Dünyanın en çok tercih edilen mobil işletim sistemi olan Androidin 2019 yılı verileri açıklandı. Her geçen gün gelişim gösteren android işletim sistemi bilindiği üzere birçok cep telefonu üreticisi tarafından kullanılmaya devam ediliyor. Tabii bunun belirli başlıca sebepleri mevcut. Geliştirilebilir yanı ise en ağır basan yanları arasında yer alıyor. Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri olarak mobil cihaz kategorisinin bu içeriğinde sizler ile Google Play 2019 yılının en iyi oyun, uygulama ve filmleri üzerine yoğunlaşacağız.

  1. 2019 Google Play En İyi Oyunu
  2. 2019 Google Play En İyi Uygulaması
  3. 2019 Google Play En İyi Yardımcı Uygulama

2019 yılında tüm Dünya’da ve tabii Rize Bölgesinde en çok tercih edilen Call Of Duty: Mobile oldu. Çok oyunculu olarak oynanabilen Call Of Duty: Mobile’in en büyük avantajı mobil cihazlar üzerinden ücretsiz oynanabiliyor olması. Yüksek ses ve görüntü kalitesi ile kullanıcıların nefes kesici anlar yaşamasını sağlamak ile kalmıyor 7’den 77’ye tüm mobil kullanıcıların heyecan ile katılımını sağlıyor.

Call Of Duty: Mobile

Call Of Duty: Mobile

Yılın en iyi uygulaması kategorisinde ise zirveyi Ablo isimli mobil uygulama göğüslüyor. Ablo uygulaması nedir? Neden Google Play’in 2019 en iyi uygulaması seçildi? Ablo çok yeni bir uygulama olmasına rağmen mobil kullanıcıların ilgisini hızlıca çekmiş durumda. Bu uygulama sayesinde Dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilir, farklı kültürler ile etkileşim halinde olabilirsiniz.

Ablo Uygulamasaı

Ablo Uygulamasaı

2019 yılının en sık kullanılan uygulaması ise tabii ki Appy Weather. Mobil uygulama adından da anlaşılacağı gibi bir hava durumu uygulaması. Appy Weather sayesinde tüm dünyaya ait hava durumu verilerine anlık olarak ulaşmanız oldukça basit. Bu sayede merak ettiğiniz herhangi bir bölgenin veya şehrin iklim verilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Appy Weather

Appy Weather

Kullanıcı bilinçlendirme serisinin bu yazısında 2019 yılına ait en çok tercih edilen 3 uygulamaya değindik. 2020 yılında gelişen ve değişen Dünya ile birlikte özellikle sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde çok farklı uygulamalar göreceğimizden hiç kuşkumuz yok. Rize Platin Bilgisayar olarak teknoloji sektöründe her daim bir adım önde olabilmek adına bilgilerimizi kullanıcılar ile paylaşmanın gerekliliğini duymaya devam edeceğiz…

Google Play

Google Play