Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

FİYAT POLİTİKAMIZ

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti hedefleriyle ortaya çıkan Platin Bilgisayar Hizmetleri, güvenilir hizmet sunmayı ilke haline getirmiştir. Teknoloji alanında gerçekleşen gelişmeleri yakından takip edip, küresel firmalar ile iletişim halinde olarak emin adımlarla ilerlemektedir.

Kısa ve uzun vadede hedef, strateji ve taktiklerini alanında uzman kadrosu ile belirleyerek, aylık ve senelik periyotlar ile analizini gerçekleştirmektedir. Platin Bilgisayar Hizmetleri bütçesinin büyük bölümünü ar-ge çalışmalarına ayırarak bulunduğu lokasyon Rize, Merkez de sektöründe önde gelenler arasında olmaya devam etmektedir.

Bulunduğu sektörde, küresel ölçekte ki markalar ile bulunduğu bilgi alışverişini, yakın lokasyonunda bulunan müşterek firmalar ile paylaşarak ticari prensiplerini korur. Ticari ahlaka oldukça önem veren, Platin Bilgisayar Hizmetleri, aksi yaşanmadıkça, toptan ve perakende desteklerini aralıksız olarak sürdürür.

Türkiye’nin her bölgesinden iletişime geçen girişimciler ile görüşmeler sağlayarak, bilgilendirme toplantıları düzenler. Bireysel ve toplu teşviklerin fikirsel ve uygulama çalışmalarının içerisinde bizzat yer alır. Girişimciler ile sunumlar küresel ölçekte ki markaların gelişmeler tartışarak, bulunduğu ülkenin gelişimini ilk sıraya koyar.

Rize bölgesinin yetkili teknik servisi arasında yer alan Platin Bilgisayar Hizmetleri hem parça temini hem de uygulama işlerini alanında uzman kadrosu ile hızlı ve kalıcı çözümler sunar. İşletme sürdürülebilirliğini sağlama amacıyla ücretlendirmesini oluşturur. Ücretlendirme de ilk kaygısı müşteri memnuniyetini yüksek tutarak, bulunduğu sektörde kalıcı olmayı hedefler. Ücretlendirme döviz kurundan dolayı dönemler arası değişimler gösterebilir.

Servis işlemlerini sürdürdüğü ürün ve modellerin donanımsal parçalarını, yetkili olduğu resmi markalardan sağlar. Donanımsal gereçler orijinal olmak ile birlikte parça garantisi altındadır. Parça garantisi, Platin Bilgisayar Hizmetleri taahhüt etme yetkisine sahiptir. Uzman ekibi ile donanımsal müdahaleler de bulunarak yerinde müdahalelerde bulunur. Orijinal parçaların bilgilerini kendi sistemine işleyerek, yaşanacak herhangi bir soruna hızlı dönüşlerde bulunur.

Kurumsal baz da talep edilen ihalelere geçmiş dönem birikimleri ile fiyat teklifinde bulunur. Bunu gerçekleştirirken ihtiyacını özümseyerek, gerçekleştirilebilir ve ileriye dönük çözümler sunar. Hazırladığı raporları yetkililere sade ve anlaşılır biçimde gerçekleştirir. İhale sonrası da sunduğu destek ile her daim tercih edilenler arasında yerini almıştır.

Dağıtım kanalları arasında önemli bir noktada sağlam adımlar ile görevini sürdürür. Markalar ile yaptığı görüşmeler neticesinde stratejik ortaklıklar kurarak, bulunduğu bölgeye ürün ve parça temininde bulunur. Ürün ve orijinal parçaların yetkili satıcısı ve teknik servisi konumundadır. Dağıtımını yaparken bireysel ya da tüzel kişiler ile toptan ve perakende anlaşmalara imza atabilir.

Yetkilisi olduğu ürünlerde birebir tüketici ile iletişimde bulunur. Bu sayede zincirin her aşamasına ulaşarak, sektörel önderliğini sürdürür.

 

 

Fiyat Politikası - Rize Platin Bilgisayar