Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Cep Telefon Tamiri

Sürekli olarak yeni bir modelinin çıktığı, eskinin de çöpe atıldığı cep telefonu dünyasında her an bir sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zamansa üretici kaynaklı olabilir. Üretici kaynaklı sorunlar garanti kapsamına girmekte iken, tüketici kaynaklı yaşanan sorunlar ne yazık ki garanti kapsamında yer almıyor. Arızalı cep telefonu hakkında kesin bir sonuca varmak adına Platin Bilgisayar Hizmetleri, hızlı bir biçimde ürünün gerekli kontrollerini sağlayarak, tüketiciye en hızlı çözümleri sunmayı ilke edinmiştir.

En çok karşılaşılan cep telefonu sorunları arasında; cep telefonu ekran kırılması, cep telefonunun su alması, cep telefonu yazılım sorunları, şarj soketinin bozulması, butonların çalışmaması, kablosuz ağ sorunları yer almaktadır. Platin Bilgisayar Hizmetleri küresel ölçekte cep telefonu sorunlarına getirilen çözümleri takip ederek, bulunduğu bölgede profesyonel çözümler sunar.

Teknik Destek sağladığı telefon modelleri arasında; Sony, Iphone, LG, HTC, Huawei, Xiaomi, General Mobile, Asus, Lenovo, Vestel, Casper, Nokia, Turkcell ve Vodafone bulunur.

Telefonunuz da herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda daha fazla hasara sebep olmamak adına Platin Bilgisayar Hizmetlerini (464 214 26 44) arayıp teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ardından alanında uzman ekibi ile yazılımsal ve donanımsal cep telefonu arızalarınızı, Platin Bilgisayar Hizmetleri, bulunduğu lokasyon olan Rize, Merkez ve çevresinde hızlı ve güvenilir olarak sağlamakta. Tüm teknik servis işlemlerini 3 (üç) iş günü içerisinde uzman ekibi ile tamamlayan Platin Bilgisayar Hizmetleri, servis sonrası teknik destek hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

Teknik Servis işlemleri sürerken kullanıcı her aksiyondan haberdar edilerek, bilgilendirilir. Tüketici arzu ederse Rize, Merkez’de bulunan Platin Bilgisayar Hizmetlerini yerinde takip etme olanağına sahiptir. Bu sayede yaptığı işlemlerin kullanıcı dostu, güvenilir cep telefonu tamircisi olduğunu kanıtlamış olur. Teknik servis işlemi tamamlandıktan sonra ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yöntemini tercih etmek ise size bırakılır.

Teknik destek ile yazılımsal ve donanımsal tamir sürecine uğrayan her parça Platin Bilgisayar Hizmetleri tarafından 24 ay parça garantisi altındadır. Yenilenen sorunlarda tüketicinin yanında olarak destek sağlar.

Rize’de yer alan; Merkez, Çayeli, Ardeşen, Pazar, Fındıklı, Kalkandere, Güneysu, İyidere, İkizdere, Derepazarı, Çamlıhemşin, Hemşin ilçelerine 7 gün 24 saat güler yüzlü ekibiyle teknik hizmet sağlamaya aralıksız devam etmektedir.

Ayrıca tüm soru, dilek ve şikayetleriniz için 464 214 26 44  numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın! Platin Bilgisayar Hizmetleri yaşadığınız her türlü cep telefonu arızası için yanı başınızda!

 

Rize Telefon Teknik Servis