Veriler yükleniyor...

Merkez/RİZE

Çarşı Mh.Kanburoğlu Sok.No:1/c

Bilgisayar Tamiri

Yaşamımızın içerisinde bilfiil yer alan bilgisayar teknolojileri ile sayamayacağımız kadar çok konuya rahatlıkla çözüm getirebiliyoruz. Arama motorları vasıtası ile birçok konuda saniyeler içerisinde bilgiye erişebiliyor, dünyanın diğer ucundaki bireylere tek tık ile ulaşabiliyoruz. Olumlu yönlerinin fazla olduğu bilgisayar sistemlerinde –teknolojinin her dalında olduğu gibi- ışık hızında bir gelişme gerçekleşiyor. Bir zamanlar 2 GB Ram ile idare ederken günümüzde 32 GB RAM stabil durumuna ulaştı. Bilgisayar markaları olan MSİ, DELL, APPLE, MONSTER ve daha niceleri ile Rize Platin Bilgisayar Hizmetleri birebir iletişim halinde olarak gelişmeleri yakından takip ediyor. Rize ve Bölgesinde Bilgisayar Teknik Servisi ve Desteği konusunda öncü firmalar arasında yer alıyor.

Bilgisayar dünyasındaki gelişmeler ile yeni üretilen ürünleri test edip, çevresindeki kullanıcıları bilgilendirerek, ülke içerisinde teknoloji hamlesini en önde destekleyenler arasında bulunuyor. İngilizce ve diğer birçok dilde yayınları takip etmek ile kalmıyor, uluslararası sektörel faaliyetler de alanında uzman ekibiyle katılım gösteriyor. Bölgesinde karşılaştığı sorunları bilgi havuzunda biriktirerek paydaşları ile paylaşarak sorunların çözümüne ön ayak oluyor.

Sadece Rize de bilgisayar tamircisi olarak değil, bölge ve bölgeler arası taleplere ulaşmak adına büyüme hedefiyle stratejilerini geliştiriyor. Stratejileri arasında öncelikli olarak bölgesinin, küresel teknolojik gelişmeleri gecikme olmaksızın yakalaması bulunuyor. Uluslararası paydaşları ile sağladığı ortaklıklar sonucu, en son çıkan teknolojik ürünleri bölgesi olan Rize Platin Hizmetleri sayesinde kullanıcılar ile paylaşıyor.

Bilgisayar Tamiri işlemlerini gerçekleştirirken, Yetkili Bilgisayar Teknik Servis unvanı ile işlemlerini gerçekleştiriyor. Arızalanan bilgisayarın öncelikle sorununu anlamak için ön keşif işleminde bulunuyor. En çok rastladığı bilgisayar arızaları arasında; Ram hatası, Ekran Kartı Arızası, İşlemci hatası, Ana kart hatası, USB soket arızası, bilgisayar yazılım hataları, Drive sorunları ve bilgisayar adaptör arızaları yer alıyor. Gerçekleştirdiği ön keşifte öncelikle bilgisayar teknik servisi ile hatanın kaynağını belirliyor. Ardından gerçekleşmesi gereken adımları, kullanıcı ile gerçekleştirdiği birebir görüşme ile detayları ile aktarıyor. Bilgisayar Arızası Nasıl çözülür? Bilgisayar Arızası Nerede? Bilgisayar Arıza Tespiti Nasıl Yapılıyor? Bilgisayar Özelliklerini Nasıl Yükseltebilirim? Gibi soruları sade ve hızlı bir şekilde yanıtlayarak çözüm getiriyor.

Platin Bilgisayar Hizmetleri, kullanıcılara getirdiği akılcı çözümler sayesinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kullanıcısını sorun ile hiçbir zaman baş başa bırakmayarak güvenilir bilgisayar tamircisi olduğunu, aldığı geri dönüşler vasıtası ile kanıtlıyor. Bilgisayar parçaları konusunda yetkili servis olmasından dolayı, markaların tüm çözümlerini bünyesinde barındırıyor. İhtiyaç duyulan Bilgisayar parçasını hızlı ve kolay bir şekilde temin ederek, teknik servis işlemlerini gerçekleştiriyor. Arızasını giderdiği parçaların orijinal bilgisayar parçası olmasından dolayı, işlem sonrasında dahi parça servis garantisi altına alınıyor.

Teknik Servis tarafından gerçekleştirilen donanımsal ve yazılımsal her işlem Platin Bilgisayar hizmetleri güvencesi altındadır. Yenilenen sorunlarda, müşteri memnuniyeti aksatılmadan, çözüme kavuşturulur. Bilgisayarınız bizim ile güvende!

Ayrıca tüm soru, dilek ve şikayetleriniz için 464 214 26 44 numarayı arayarak veya iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Unutmayın! Platin Bilgisayar Hizmetleri yaşadığınız her türlü bilgisayar arızası için yanı başınızda!

 

Platin Bilgisayar Hizmetleri